Epson infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Epson infolinia


Kategoria: producenci

Aby uzyskać połączenie z konsultantem, należy wybrać numer BOK Epson +48222953725, Infolinia Epson dostępna w wybranych godzinach. Kontakt z Epson na infolinii oraz poprzez e-mail.

Epson kontakt

Epson jest przodującym producentem elektroniki na rynku Polski. Firma zajmuje się również pomocą techniczną oraz sprzedażą produktów. W Warszawie znajduje się stacjonarny oddział biurowy Epson. 

Adres: ul. Krakowiaków 48, 02-255 Warszawa

Biuro Epson jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:30.

Kontakt z Epson można uzyskać poprzez infolinię realizowaną w formie formularzy kontaktowych. Dostępne są trzy rodzaje arkuszy, jeden z nich służy do wysyłania zapytań ogólnych do Biura Obsługi Klienta Epson. Kolejny służy do zamawiania pomocy technicznej. Aby ją uzyskać, należy uzupełnić wszystkie pola formularza. Z pomocą ostatniego kwestionariusza można zamówić profesjonalną ofertę przygotowaną przez specjalistów Epson. Infolinia jest również realizowana telefonicznie.

Infolinia epson

Połączenia z konsultantem BOK Epson na infolinii realizowane są w dni robocze (poniedziałek-piątek) w godzinach 9:00-18:00. (Nie dotyczy świąt ustawowo wolnych od pracy). Infolinia Epson.

Telefon: +48222953725

Warto mieć przy sobie podstawowe dane sprzętu, którego problem dotyczy np. numer seryjny.

Liczba wyświetleń: 3255