Dodge Polska infolinia | Telefon, kontakt, adres, dealer, części


Dodge infolinia


Kategoria: producenci

Telefoniczna infolinia Dodge Polska obsługa klienta. Skontaktuj się z obsługą klienta Dodge przez telefon lub online. Dodge kontakt dla klientów.

Dodge Polska kontakt

Dodge to producent samochodów z USA. Oczywiście jego centralna siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych, z tego powodu, wiele osób które posiadają samochód tej potrzebują skontaktować się z oddziałem Dodge Polska. Należy jednak wiedzieć, że Dodge kontakt obsługuje jedynie w języku angielskim. Wynika to z faktu, iż salon Dodge Polska nie jest dostępny. Oczywiście na terenie dostępni są autoryzowani dealerzy marki jednak nie są to pełne oddziały producenta w kraju.

Podany adres Dodge jest jedynie adresem korespondencyjnym. Dodatkowo Biuro Obsługi Klienta Dodge znajduje się w USA, co może wiązać się z większymi kosztami dostarczenia wiadomości listownej.

Adres:
Dodge Customer Care
PO Box 21-8004
Auburn Hills MI 48321-8004

Jednak istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą klienta Dodge bez ponoszenia kosztów dostawy pocztą. Warto skorzystać z telefonicznej infolinii Dodge lub czatu online z konsultantem.

Dodge telefon

Producent samochodów Dodge telefon udostępnia na swojej stronie internetowej, mimo to niektóre z danych kontaktowych mogą być trudne do odnalezienia. Z tego powodu telefon Dodge dostępny jest również na stronie infolinii.

Dodge kontakt telefoniczny: 800 423 6343

Infolinia Dodge działa od poniedziałku do piątku między 7:00 a 11:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00 czasu amerykańskiego.

Liczba wyświetleń: 614