Dell infolinia | Numer, telefon, adres, informacje dodatkowe, kontakt


Dell infolinia


Kategoria: producenci

Infolinia Dell to pomoc techniczna dla klientów. Wybierając numer Dell, można zobaczyć, jak działa sklep online. Numer Dell jest dostępny w katalogu infolinii.

Uzyskanie wsparcia jako pomoc techniczna Dell jest możliwa po wybraniu odpowiedniego telefonu. Łącząc się z infolinią Dell, każdy zainteresowany klient znajdzie gotowe rozwiązanie problemu. Infolinia Dell służy pomocną ręką podczas wystąpienia problemów technicznych. Kwestia wyboru numeru telefonu Dell pozostaje indywidualna. Odpowiednio wybrany telefon do Dell umożliwi poznać technologiczne nowości. Kontakt z Dell istnieje również w języku angielskim.

Infolinia Dell

Basic Support
22 5071 700

Pro Support
22 5071 777
+48 225071777
*Pomoc techniczna dostępna wyłącznie w języku angielskim 24/7

Premium Support & Premium Support Plus
22 507 19 78

Pomoc techniczna Dell EMC
Połączenie bezpłatne: 800 684 000
Połączenie płatne: +48 224 178 761

*infolinia czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

VMware
22 5071 777
*infolinia czynna 24/7

Usługi ProSupport w zakresie oprogramowania klienckiego
22 5071 700
*Całodobowo, 7 dni w tygodniu

Liczba wyświetleń: 7742


Technologi DELL dostępną na infolinii

Infolinia dell działa całodobowo. Kontakt z dell jest możliwy w kilku językach. Numer telefonu dell można wybrać w języku polski. Telefon do Dell jest dostępny również  w języku angielskim. Chcąc wybrać rozmowę na infolinii dell w innym języku, należy sprawdzić, w jaki sposób zmienić język. Wszystkie infolinie dell można bez problemu odszukać w automatycznej wyszukiwarce katalogu internetowego numerów telefonów w jednym miejscu. Warto zapewnić stały dostęp z infolinią dell poprzez pobranie mobilnej aplikacji na telefon. Stały kontakt dell jest zapewniony dzięki mobilnej aplikacji na smartfon. Kontakt z dell to fachowa i profesjonalna pomoc techniczna, jaka otrzymuje każdy klient posiadający sprzęt marki dell. Historia marki dell to długa, sięgającą początków lat ’80 XX wieku opowieść o wyjątkowej koncepcji sprzedaży systemów komputerowych klientom, szukającym najlepszej oferty systemów. Dzisiaj Dell to call center obsługująca przez telefon ponad 5,4 miliona klientów dziennie. Infolinia dell ułatwi dostęp do najnowszej technologii. Zdalna pomoc techniczna dell to rozwiązanie problemu ze sprzętem przez telefon. Nr tel Do Dell zawsze jest aktualny i znajduje się na głównej stronie z infolinią DELL. Strona z numerami infolinii dell to atrakcyjny dostęp do wszystkich numerów telefonów dell w jednym miejscu. Stały dostęp do infolinii del zapewniony jest dzięki stworzeniu mobilnej aplikacji na smartfon dostępnej na infolinii info.