Choco Kebab infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Choco Kebab infolinia


Kategoria: gastronomia

Skontaktuj się z Choco Kebab. Kontakt Choco Kebab dostępny na stronie infolinii. Uzyskaj kontakt poprzez drogę mailową i telefoniczną. Choco Kebab infolinia dla klientów.

Kontakt Choco Kebab

Choco Kebab jest to pomysł od włoskiej firmy Techfood. Mówiąc w skrócie, są to wiórki czekoladowe w słodkiej bułce z rozmaitymi, wybranymi przez klienta dostępnymi dodatkami. Jest to nowość na polskim rynku gastronomicznym, co za tym idzie Choco Kebab przyciąga masę klientów. Aby uzyskać kontakt Choco Kebab, istnieje dostępny na stronie formularz kontaktowy. Żeby wypełnić poprawnie formularz, należy wpisać imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a następnie wprowadzić treść wiadomości. Innym sposobem na skontaktowanie się z Choco Kebab jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Adres, na jaki należy wysłać wiadomość to [email protected].

Adres e-mail: [email protected]
Adres do korespondencji: Ul. Przyszowska 67, Gliwice 44-113

Infolinia Choco Kebab

Kontakt Choco Kebab jest dostępny dzięki działającej infolinii. Aby skontaktować się z infolinia Choco Kebab, należy wykonać połączenie telefoniczne. Numer telefonu, na jaki należy wykonać połączenie to +48 570–618–437. Warto wspomnieć, że Choco Kebab nie udostępnia informacji o godzinach pracy infolinii, więc należy skontaktować się z Choco Kebab w celu zapoznania się z godzinami pracy infolinii.
Numer telefonu: +48 570 618 437

Liczba wyświetleń: 563