Candy infolinia | Adres, numer, telefon, informacje dodatkowe, kontakt


Candy infolinia


Kategoria: producenci

Numery telefonów na infolinię Candy są do dyspozycji online. Kontakt z Candy to nie tylko telefon. Kontakt candy to możliwość napisania wiadomości e-mail.

Każdy numer telefonu candy jest do dyspozycji dla zainteresowanych Klienów. Chcąc wybrać odpowiedni numer do candy, warto skorzystać z dostępnego katalogu infolinii online. Jeżeli dany telefon do candy jest niedostępny, wówczas alternatywną metodą na szybki kontakt jest e-mail canady. Każda infolinia Candy posiada krótki opis z najważniejszymi danymi. Wybór odpowiedniego numeru telefonu do candy zależy w głównej mierze gdzie dana osoba, chce się dodzwonić Aktualna infolinia CANDY jest możliwa online.

Call Center Candy

 

Infolinia Candy - Serwis
Numer infolinii serwisowej Candy 22 439 05 95
*infolinia serwisowa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 18.00 

Kontakt z IOD Candy
Adres e-mail: [email protected]

 

Liczba wyświetleń: 3217


Call Center Candy Polska

Każda zainteresowana osoba, przed zrobieniem zakupów online, powinna wybrać uprzednio numer do candy i sprawdzić dokładne parametry wypatrywanego sprzętu candy. Dokładne informacje o sprzedaży produktów marki candy są dostępne na infolinii candy. Infolinia Candy oferuje nie tylko poznanie atrakcyjne oferty sprzedawanych towarów, ale również inne przydatne rzeczy. Candy to produkty pełne innowacyjnych pomysłów. Z infolinią candy można zamawiać najnowsze produkty i sprawić by dom był inteligenty. Candy to firma, która dba o design, swobodę w użytkowaniu czy wyjątkowy styl życia. Infolinia Candy została tak zaprojektowana, aby każdy zainteresowany wybrał potrzebną infolinię Candy i załatwił swoją sprawę najszybciej jak to możliwie. Kontakt z Candy to możliwość uzyskania wielu informacji, jakich potrzebujemy, nie tylko w zakresie uzyskania danych na temat zakupionego sprzętu, uzyskania pomocy technicznej, ale także, w jaki sposób złożyć lub wymienić sprzęt, a także poznać szczegółowy status swojego zamówienia w sklepie internetowym.