Infolinia Buderus | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia Buderus


Kategoria: producenci

Aktualne informacje kontaktowe Buderus. Telefon kontaktowy centrum obsługi klienta Buderus. Planujesz ogrzewanie domu z firmą Buderus? Zyskaj pomoc konsultanta w wyborze specjalistycznego sprzętu.

Podczas budowy lub remontu domu warto zadbać o bezpieczny oraz wysokiej jakości sprzęt. Aby uzyskać pomoc w wyborze osprzętu grzewczego, skontaktuj się z infolinią Buderus.

Buderus infolinia

Telefon: 801 777 801

Infolinia kontaktowa Buderus jest aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 21:00, w soboty infolinia jest czynna od 9:00-15:00. (Koszty zgodnie z taryfą operatora). Biuro Obsługi Klienta Buderus dla potrzebujących porady w wyborze osprzętu grzewczego lub kontaktu do najbliższego autoryzowanego serwisu produktów Buderus.

Oddziały oraz doradcy techniczni Buderus

Oddziały firmy Buderus znajdują się w każdym województwie w Polsce. Aby uzyskać dane kontaktowe, warto sprawdzić adresy oraz numery telefonów na stronie Buderus.

Kontakt serwisowy

Telefon: 801 777 008

Na stronie Buderus znajdziemy również formularz kontaktowy. Po którego wypełnieniu otrzymamy rzetelną odpowiedź konsultant Biura Obsługi Klienta. W formularzu istnieje możliwość wyboru produktu, którego tyczy zapytanie.

Liczba wyświetleń: 973