Bridgestone infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Bridgestone infolinia


Kategoria: producenci

Aktualny kontakt z Bridgestone możliwy przez telefon oraz online. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe Bridgestone, kontakt dostępny na stronie infolinii - 22 606 18 20

Bridgestone kontakt

Głównie kontakt z klientami Bridgestone realizuje poprzez formularze kontaktowe. Kontakt online pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów klientów, a także sprawne odpowiadanie na przesyłane zapytania. Wiadomości mogą dotyczyć wielu zagadnień nie tylko opon Bridgestone.

Kontakt telefoniczny z Bridgestone jest możliwy pod numerem głównego biura Bridgestone w Belgii. Warto pamiętać, że połączenie zostanie odebrane przez pracownika Belgijskiego oddziału Bridgestone. Wiąże się to z obsługą połączenia przez pracownika posługującego się jedynie niemieckim, francuskim lub niderlandzkim. Połączenie z zagranicznym oddziałem jest dostępne dla dzwoniących na numer +32 (0)2 714 67 00.

Warto jest jednak pamiętać, że dostępna jest infolinia Bridgestone w języku polskim.

Infolinia Bridgestone

Telefoniczna infolinia Bridgestone jest dostępna także w języku polskim pod odpowiednim numerem. Warto skorzystać z pomocy konsultantów na infolinii. Wsparcie telefoniczne udzielane jest nie tylko w sprawach związanych z oponami Bridgestone, ale także innymi produktami tej firmy.

Bridgestone telefon: 618 734 000

Infolinia dostępna jest pod numerem 618 734 000. Połączenia obsługiwane są przez konsultantów telefonicznych z oddziału Bridgestone w Poznaniu.

Liczba wyświetleń: 876