Berker infolinia | Kontakt, numer, telefon, dane kontaktowe, adres


Berker infolinia


Kategoria: producenci

Dane kontaktowe do firmy Berker. Kontakt Berker i kontakt Hager - od 2012 roku firmy występują jako jedna organizacja. Numer telefonu i adres na stronie infolinii.

Berker kontakt

Berker to niemiecka firma. Produkuje gniazdka i wyłączniki, jest jednym z liderów rynku europejskiego. W styczniu 2012 firma Berker połączyła się z firmą Hager. Aktualnie marka Berker przynależy do Grupy Hager, produkując włączniki, gniazdka i kontakty. 

Kontakt Berker możliwy jest poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej firmy Hager. Znajdziesz go w zakładce "kontakt/pytania i opinie". W formularzu należy podać swoje dane kontaktowe, oraz wybrać jedną z opcji "informacje ogólne", "pytania techniczne", lub "strona internetowa" i wpisać treść wiadomości.

Kontakt Berker działa również poprzez pocztę elektroniczną i telefon. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdują się poniżej.

Infolinia Berker

Infolinia Berker obsługiwana jest przez doradców z Działu Obsługi Klienta Hager od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. 

Infolinia Berker działa pod numerem telefonu: +48 32 324 01 00, wew. 1.

Specjaliści obsługujący infolinię Berker służą codzienną pomocą w zakresie informacji techniczno-handlowych oraz obsługi zamówień i reklemacji.

Numer telefonu do centrali firmy Hager i Berker: +48 32 32 40 100
Fax: +48 32 32 40 150

Adres e-mail Berker

Aby uzyskać kontakt Berker do Działu Obsługi Klienta, napisz maila na adres:
[email protected] 

Adres Berker

Firma Berker Hager w Polsce ma swoją siedzibę w Tychach.

Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10
43-100 Tychy

Liczba wyświetleń: 407