BaseLinker infolinia | Kontakt, adres, dane kontaktowe, numer, telefon


BaseLinker infolinia


Kategoria: producenci

Szybko skontaktuj się z BaseLinker. Mailowy kontakt BaseLinker lub poprzez formularz. Dane kontaktowe BaseLinker: numer telefonu, adres e-mail i adres korespondencyjny.

BaseLinker kontakt

BaseLinker to system do integracji różnych platform e-commerce i automatyzacji procesów w biznesie. Funkcje, które posiada system BaseLinker to: manager zamówień, magazyn produktów, manager marketplace, zarządzanie wysyłką, automatyzacja procesów. 

Kontakt BaseLinker jest możliwy na kilka sposobów. W zależności od tego czy posiadasz konto użytkownika, czy nie, kontakt BaseLinker będzie różny.

Jeżeli masz konto, zaloguj się i wyślij wiadomość w dziale "Pomoc i kontakt" w panelu użytkownika BaseLinker. Zapytanie trafi do systemu zgłoszeń i zostanie sprawnie obsłużone.

Jeżeli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie BaseLinker, lub wysłać wiadomość e-mail.

BaseLinker infolinia

BaseLinker nie obsługuje klientów poprzez numer telefonu BaseLinker. Kontakt możliwy jest wyłącznie w formie pisemnej.

BaseLinker adres e-mail

Aby uzyskać kontakt BaseLinker, napisz wiadomość na adres e-mail: [email protected] 

BaseLinker pomoc

Na stronie internetowej BaseLinker w zakładce "Pomoc" znajduje się wyszukiwarka. Dzięki niej w łatwy sposób znajdziesz odpowiedzi na pytania wśród artykułów lub najczęściej zadawanych pytań (FAQ). 

BaseLinker adres

BaseLinker Sp. z o.o.
Plac Solny 15
50-062 Wrocław

Liczba wyświetleń: 1623