Aston Martin infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, pomoc telefonicza


Aston Martin infolinia


Kategoria: producenci

Infolinia Aston Martin Polska dla klientów z Polski. Aston Martin kontakt telefoniczny z oddziałem w Warszawie. Kontakt Aston Martin salon Polska Warszawa.

Aston Martin Polska

Aston Martin jest brytyjskim producentem samochodów sportowych. Firma ma również swoją siedzibę w stolicy Polski – Aston Martin Warszawa. Dodatkową informacją na temat Aston Martin Polska, jest fakt, iż producent miał już swoją siedzibę w kraju, niestety została ona zlikwidowana. Aktualnie Aston Martin powrócił do Polski. 

Aston Martin kontakt

Poza osobistą wizytą w polskim oddziale Aston Martin kontakt możliwy jest jedynie telefonicznie. Producent nie obsługuje zapytań mailowych. Telefon Aston Martin działa w podanych poniżej godzinach. Numer może służyć do uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące produktów Aston Martin lub umówienia spotkania w oddziale.

Adres: Krakowskie Przedmieście 13, Warszawa, 00-071

Kontakt telefoniczny z infolinią Aston Martin możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a także w soboty 10:00-16:00. Połączenie z podanym numerem jest płatne według taryfy operatora. 

Aston Martin telefon: +48 608 000 448

Liczba wyświetleń: 65