Amazfit infolinia | Kontakt, numer, telefon, dane kontaktowe, adres


Amazfit infolinia


Kategoria: producenci

Amazfit to marka należąca do Huami i Xiaomi. Kontakt Amazfit drogą elektroniczną. Telefon i adres e-mail Amazfit na stronie infolinii. Sklep Amazfit Polska.

Amazfit kontakt

Amazfit to marka założona w 2015 roku przez chińską firmę Huami Technology, która należy do rozbudowanego ekosystemu Xiaomi. Humi specjalizuje się w produkcji inteligentych urządzeń do noszenia oraz analizie danych biometrycznych i sportowych. Warto wspomnieć, że Amazfit to jeden z najbardziej popularnych producentów inteligentnych urządzeń typu wearables. Sukcesowi Huami sprzyja rozbudowana oferta zegarków. Każdy klient może znaleźć coś dla siebie, ponieważ marka produkuje zarówno sportowe, jak i eleganckie modele.

Kontakt Amazfit prowadzony jest drogą elektroniczną. Aby skontaktować się z firmą, można uzupełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej amazfit.pl lub wysłać wiadomość na adres e-mail Amazfit [email protected].

Infolinia Amazfit nie jest realizowana w formie kontaktu telefonicznego. Aktualnie Amazfit telefon nie został udostępniony dla interesantów.

Amazfit Polska

W Polsce działa sprzedaż produktów Amazfit poprzez firmę:
Amazfit Polska
NTT System S.A.
ul. Trakt Brzeski 89
05-077 Zakręt

Jest to oficjalny sklep Amazfit w Polsce, który posiada w swojej ofercie pełną gamę urządzeń i akcesoriów. Nie jest to jednak producent urządzeń Amazfit, dlatego w sprawie pytań o kwestie techniczne, gwarancję, serwis lub zwrot zakupionego urządzenia należy zgłosić się do sprzedawcy, od którego produkt został zakupiony.

Adres e-mail Amazfit Polska: [email protected]
Telefon Amazfit Polska: (22) 760-73-76

Liczba wyświetleń: 1647