Alpen Gold infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Alpen Gold infolinia


Kategoria: gastronomia

Skontaktuj się bezpośrednio z producentem Alpen Gold. Telefoniczna infolinia Alpen Gold dla klientów. Alpen Gold kontakt przez telefon oraz mailowo.

Infolinia Alpen Gold

Niewiele osób wie, że Alpen Gold nie jest producentem czekolad a jest to jedynie marka Mondelēz International. To właśnie Mondelēz jest producentem czekolad Alpen Gold. Chcąc skontaktować się z obsługą klienta Alpen Gold należy skorzystać z formularza kontaktowego producenta. 

Najszybszym sposobem uzyskania kontaktu z Alpen Gold jest skorzystanie z infolinii obsługiwanej przez producenta. Alpen Gold infolinia działa jedynie w wybranych godzinach. Dzwoniąc na infolinie Alpen Gold należy pamiętać, że połączenia nie są obsługiwane w języku polskim.

Alpen Gold telefon: 1 855 535 5648

Połączenia telefoniczne kierowane na numer Alpen Gold są obsługiwane od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 (9:00am-6:00pm ET).

Alpen Gold kontakt

Poza telefoniczną infolinią Alpen Gold kontakt realizuje poprzez formularz. Aby wiadomość mogła zostać przekazana do Biura Obsługi Klienta należy uzupełnić go w odpowiedni sposób. Potrzebne są dane kontaktowe takie jak imię, nazwisko czy adres poczty elektronicznej. 

Liczba wyświetleń: 566