ADAX infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


ADAX infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt ADAX Incom Group SA. Zadzwoń na numer telefonu ADAX, albo napisz wiadomość na adres e-mail ADAX. Serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne ADAX.

ADAX kontakt

Marka ADAX zawitała na polski rynek w 1993 r., należy do Incom Group SA. ADAX działa w branży komputerowej. Swoje komputery produkują we współpracy ze światowymi liderami technologicznymi.

Kontakt ADAX umożliwiony jest dzięki działającej infolinii telefonicznej oraz obsługi mailowej. Na stronie internetowej ADAX w zakładce "Kontakt" dostępny jest formularz kontaktowy, który umożliwia sprawne skontaktowanie się z firmą. Warto wiedzieć, że na stronie działa elektroniczny system zgłoszeń reklamacji do serwisu gwarancyjnego ADAX. Dzięki niemu można szybko zgłosić naprawę komputera, albo sprawdzić status naprawy. Serwis gwarancyjny działa sprawnie, a fachowa obsługa odpowie na każde pytanie.

ADAX infolinia 

• Handlowa infolinia ADAX:
Telefon: +48 71 343 80 00

• Serwis gwarancyjny ADAX:
Telefon: +48 71 35 88 170

Numer telefonu ADAX w sprawie wsparcia technicznego obsługiwany jest w godzinach pracy serwisu gwarancyjnego: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 17:00. Koszt za minutę rozmowy naliczany jest zgodnie ze stawką lokalnego operatora

ADAX adres e-mail

Kontakt ADAX można uzyskać pisząc na adres e-mail ADAX:
[email protected]

W celu wsparcia technicznego i skontaktowania się z serwisem gwarancyjnym należy napisać na adres:
[email protected]

ADAX adres

Incom Group S.A., Dział ADAX
ul. Mokronoska 6
52-407 Wrocław

Liczba wyświetleń: 604