Acer Infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Acer Infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt telefoniczny z Acer. Pomoc konsultantów Acer dostępna na infolinii. Aktualne dane kontaktowe Acer. Telefoniczne wsparcie techniczne Acer, serwis gwarancyjny Acer.

Acer Kontakt

Kontakt z Acer możliwy jest dzięki infolinii telefonicznej. Oprócz tego Acer udostępnia inne formy kontaktu dla klientów.

Acer infolinia dla kupujących

Telefon: 22 209 89 78
Konsultanci na infolinii dostępni są w dni robocze od 8:00 do 17:00. Kontaktując się z podanym numerem, można uzyskać wiadomości o zamówieniu oraz zadać dodatkowe pytania. Na stronie Acer udostępniono również formularz kontaktowy. Koszt połączenia z infolinią Acer jest zgodny ze stawkami operatora.

Wsparcie techniczne Acer

Pomoc techniczną dla urządzeń Acer można uzyskać, korzystając z dostępnego na stronie systemu pomocy. Warunkiem koniecznym do uzyskania wsparcia jest podanie numeru seryjnego urządzenia. Istnieje możliwość wyszukania urządzenia, wybierając odpowiednią kategorię, serie oraz model.

Telefon: 22 209 89 88

Jeżeli pomoc na stronie okazała się niewystarczająca, warto skontaktować się z pomocą techniczną Acer na infolinii. Kontakt dostępny jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00.

Biuro Obsługi Klienta Acer: 022 209 89 88

 

Liczba wyświetleń: 2499