3mk infolinia | Kontakt, dane kontaktowe, telefon, adres, numer


3mk infolinia


Kategoria: producenci

Telefoniczna infolinia 3mk oferuje pomoc w przypadku problemów z użytkowaniem produktów 3mk. Kontakt 3mk Protection. Aktualny numer telefonu 3mk i adres 3mk.

3mk kontakt

3mk Protection to firma tworząca najwyższej jakości folie, szkła i etui ochronne na smartfony, smartwatche, tablety i inne urządzenia. Obsługa klienta 3mk oferuje pomoc zarówno w sytuacji chęci zakupu produktów, jak i w przypadku problemów z użytkowaniem i montażem. 

Na stronie internetowej 3mk znajduje się rozbudowane centrum pomocy klienta 3mk. Można tam znaleźć rozwiązania na wiele problemów związanych z użytkowaniem folii i szkieł. W sytuacji, gdy jednak nie znajdzie się odpowiedzi na swoje pytanie, można uzyskać kontakt 3mk poprzez formularze kontaktowe dostępne na stronie. Wcześniej należy wybrać, którego tematu dotyczy pytanie. Do wyboru jest 7 sekcji. Dodatkowo na Facebooku działa oficjalna grupa 3mk, gdzie można zadać pytanie społeczności na wybrany temat.

Kontakt 3mk realizowany jest również telefonicznie. Należy zadzwonić na numer telefonu 3mk, aby skontaktować się z wykwalifikowanymi pracownikami działu Obsługi Klienta, którzy rozwieją wszelkie problemy dotyczące produktów 3mk.

Infolinia 3mk

Telefoniczna infolinia 3mk obsługiwana jest w godzinach 7:00 - 16:00.
Numer telefonu 3mk: +48 728 365 365

Adres 3mk

3mk to polska firma mająca swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim pod adresem:

3mk Protection sp. z o.o.
ul. Krotoszyńska 35, B-02/4a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 520