2K Games infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


2K Games infolinia


Kategoria: producenci

Kontakt 2K Games. Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów w sprawie gier 2K Games. Dane kontaktowe 2K Games: infolinia, numer telefonu, adres 2K Games.

2K Games kontakt

2K Games to amerykański wydawca gier komputerowych. Firma wchodzi w skład spółki Take-Two Interactive i powstała w ramach współpracy ze spółkami Rockstar Games i Global Star w 2005 r. 

Kontakt 2K Games obsługiwany jest wyłącznie drogą elektroniczną. Pytanie do obsługi klienta i obsługi technicznej można wysłać poprzez zgłoszenie na stronie supportu 2K Games. Należy zaznaczyć w sprawie, której gry chce się skontaktować, a następnie uzupełnić formularz kontaktowy i dokładnie opisać rodzaj problemu. Dodatkową drogą kontaktu do wydawcy gier komputerowych jest kontakt 2K Games poprzez serwis Twitter. 

Warto wiedzieć, że na stronie internetowej support 2K Games znajduje się wiele przydatnych artykułów, które mogą pomóc w razie występującego problemu w danej  grze.

2K Games infolinia

Infolinia 2K Games nie jest realizowana w formie telefonicznej. Numer telefonu 2K Games nie został udostępniony dla interesantów.

Zespół obsługi klienta na bieżąco jednak sprawdza wszelkie zgłoszenia wysłane za pomocą strony internetowej 2K Games i serwisu Twitter. 

Adres 2K Games

Główne biuro spółki:

10 HAMILTON LANDING
NOVATO, CA 94949
UNITED STATES

Biuro międzynarodowe:

2-4 VICTORIA STREET SL4 1EN WINDSOR
UNITED KINGDOM

Liczba wyświetleń: 711