Fundacja Lux Veritatis | Kontakt, telefon, numer, infolinia


Fundacja Lux Veritatis infolinia


Kategoria: inne

Czym zajmuje się Fundacja Lux Veritatis? Fundacja Lux Veritatis telefon, kontakt, infolinia. Fundacja Lux Veritatis adres korespondencyjny, e-mail, numer.

Fundacja Lux Veritatis kontakt

Fundacja Lux Veritatis została założona przez Jana Króla oraz Tadeusza Rydzyka w 1998 roku. Jej celem jest realizacja projektu zwiększającego świadomość społeczeństwa na temat przyczyn przestępczości, a także tego jak jej zapobiegać. 

Uzyskanie kontaktu z Fundacją Lux Veritatis jest możliwe na da sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej. Wszystkie zapytania oraz innego rodzaju wiadomości, interesanci powinni kierować na adres [email protected]. Odpowiedzi na wszelkie zapytania są udzielane najszybciej jak to możliwe. Należy pamiętać, żeby w wiadomości zawrzeć wszystkie istotne informacje aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Fundacja Lux Veritatis adres e-mail: [email protected]
Fundacja Lux Veritatis numer telefonu: 22 535 64 72

Fundacja Lux Veritatis telefon

Udostępniany przez Fundację Lux Veritatis kontakt telefoniczny, umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom natychmiastowe uzyskanie potrzebnych informacji, a także odpowiedzi na nurtujące zapytania. Prowadzona przez Fundację Lux Veritatis infolinia funkcjonuje wyłącznie w określonych godzinach pod numerem 22 535 64 72. Połączenia są odbierane przez wykwalifikowanych konsultantów z dużym doświadczeniem zawodowym, którzy udzielają profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej osobie dzwoniącej. 

Aktualnie działający numer telefonu do Fundacji Lux Veritatis to: 22 535 64 72
Adres e-mail: [email protected]

Fundacja Lux Veritatis adres korespondencyjny

Osoby, które preferują tradycyjną formę uzyskania kontaktu, mają możliwość przesłania listu tradycyjnego na podany przez Fundację Lux Veritatis adres korespondencyjny. Należy pamiętać, aby w liście zawrzeć wszystkie istotne szczegóły zaistniałej sytuacji, aby nie było żadnych niejasności. Wybierając ten kanał kontaktowy czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może być o wiele dłuższy niż w przypadku skorzystania z poczty elektronicznej. 

Fundacja Lux Veritatis adres korespondencyjny: Fundacja Lux Veritatis, ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa.

Liczba wyświetleń: 383