Rabobank infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Rabobank infolinia


Kategoria: bankowość

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Rabobanku. Rabobank adres e-mail, adres korespondencyjny, infolinia. Rabobank portale społecznościowe, czat.

Rabobank kontakt

Rabobank jest holenderską, spółdzielczą instytucją bankową. Ważnym aspektem jest to, że działa ona w wielu państwach na całym świecie. Cała struktura tego banku tworzona jest przez stowarzyszenie regionalnych kas spółdzielczych. Rabobank funkcjonuje na rynku od 1972 roku. Powstał on poprzez połączenie Rabobank Nederland oraz Raiffeisen Bank. Rabobank kontakt z interesantami realizuje na wiele sposobów. Wszystkie zainteresowane osoby mogą przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania należy kierować na adres mailowy, jakim jest [email protected].

Warto zaznaczyć, że zapytania powinny dotyczy głównie relacji inwestorskich oraz agencji ratingowych. Konsultanci na wszystkie otrzymane zapytania udzielają odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

Kontakt z Rabobankiem można uzyskać także korzystając z portali społecznościowych. Za ich pośrednictwem pracownicy banku informują swoich klientów, a także interesantów o wszystkich bieżących sprawach oraz nowościach. Rabobank dostępny jest na takich portalach jak Instagram, Twitter, Linkedln, a także YouTube. 

Rabobank adres e-mail: [email protected]
Rabobank numer telefonu: +31887226600

Rabobank kontakt online 

Na głównej stronie internetowej Rabobanku można znaleźć sekcję najczęściej zadawanych przez klientów pytań. Na każde z nich została udzielona odpowiedz przez najlepszych ekspertów. Warto skorzystać z tej opcji przed zdecydowaniem się na uzyskanie bezpośredniego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Zainteresowane osoby mogą również odbyć czat online z konsultantem na żywo. Jest to sposób, który umożliwia natychmiastowe oraz bezproblemowe uzyskanie potrzebnych informacje. Pytania mogą być zadawane przez klientów całodobowo.

Rabobank adres korespondencyjny

Klienci, którzy są zwolennikami tradycyjnych form uzyskania kontaktu mogą wysłać list na podany przez Rabobank adres korespondencyjny. Pisząc list, koniecznie należy zawrzeć  nim wszystkie szczegóły zaistniałej sytuacji, aby konsultanci nie mieli żadnego problemu ze zrozumieniem. W przypadku wybrania tej formy kontaktowej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Rabobank adres korespondencyjny:
PO Box 17100, 3500 HG Utrecht, Holandia

Rabobank kontakt telefoniczny

Oferowany przez Rabobank kontakt telefoniczny umożliwia klientom natychmiastowe uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji oraz odpowiedzi na zapytania. Prowadzona przez Rabobank infolinia funkcjonuje pod numerem +31887226600. Połączenia są odbierane wyłącznie przez doświadczonych oraz wysoko wykwalifikowanych konsultantów Biura Obsługi Klienta. Dostępny jest również osobne numery telefonu Rabobank, które dotyczą telefonicznej bankowości osobistej, a także telefonicznej bankowości biznesowej. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta banku Rabobank to: +31887226600
Rabobank telefoniczna bankowość osobista: +31 (0) 88 7226 600
Rabobank telefoniczna bankowość biznesowa: +31 (0) 88 7226 666

Liczba wyświetleń: 64