Infolinia mBank | Numer, adres, telefon, informacje dodatkowe i kontakt


mBank infolinia


Kategoria: bankowość

Kontakt z mBank możliwy jest całodobowo pod numerem infolinii. Uzyskaj informacje o numerze telefonu, adresie korespondencyjnym i mailowym oraz o innych kanałach komunikacji z mBank.

Poprzez infolinię mBank — mLinia, możliwe jest zdalne załatwienie wszelkich niezbędnych spraw, takich jak blokada karty, uzyskanie informacji o swoim koncie, czy pomoc w sytuacji, kiedy zapomnisz hasła do konta. Doradcy mBank udzielą pomocy i odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie. 

mLinia mBank

mbank infolinia telefon

Telefon: +48 42 6 300 800
Telefon: 783 300 800
Telefon: 801 300 800

Infolinia mBank koszt połączenia telefonicznego z konsultantem telefonicznym na infolinii jest zgodny z taryfą operatora obsługującego połączenie. Wyjątek może stanowić numer zaczynający się na 801, wielu operatorów domyślnie ma zablokowane połączenia z takimi numerami. Warto sprawdzić koszta połączenia u operatora.

mbank bezpłatna infolinia

Mbank darmowa infolinia nie jest realizowana, ale pomoc za darmo można otrzymać, kontaktując się z konsultantem przez internet lub w aplikacji mobilnej poprzez czat na żywo. 

Adres e-mail: [email protected]

mBank infolinia godziny pracy 

Infolinia mBank godziny pracy podane są na stronie infolinii. Infolinia mBank pracuje pod numerem telefonu. mBank Infolinia 24h dostępna jest całodobowo. Infolinia mBank 24h dla klientów.

mbank infolinia dla firm

Infolinia dla firm realizowana  jest w dwóch przypadkach. Konto dla firm może być utworzone w pionie detalicznym. W takim przypadku mbank infolinia, numer jest taki sam jak dla klientów prywatnych. Jeśli konto jest otworzone w pionie korporacyjnym, kontakt z Obsługą Klienta realizowany jest pod innym numerem.

mBank infolinia kontakt — Centrala

mbank pl infolinia

mBank S.A.
ul. Prosta 18
00-850 Warszawa
Sekretariat tel. +48 22 829 00 00 

Adres siedziby

ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa
skr. poczt. 728

Adres korespondencyjny mBank

Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
Wydział Obsługi Klientów
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

Kod BIC/SWIFT

Klienci indywidualni, firmowi i private banking: BREXPLPWMBK
Klienci MSP i korporacje: BREXPLPWXXX

NIP: 526-021-50-88; REGON: 001254524
Krajowy Rejestr Sądowy-Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr rejestru przedsiębiorców KRS 0000025237
Według stanu na dzień 01.01.2021 r. kapitał zakładowy mBanku S.A. (w całości wpłacony) wynosi 169.468.160 złotych. MBank kontakt infolinia — dostęp telefoniczny.

mbank infolinia kredyt hipoteczny

Infolinia mbank pl w sprawie kredytu hipotecznego działa od numerem. Aby uzyskać odpowiedzi na pytania oraz kontakt z konsultantem, należy zamówić połączenie telefoniczne na stronie mBank.

Liczba wyświetleń: 5409


Kontakt z mBank

Skorzystanie z infolinii mBank jest najlepszym sposobem na uzyskanie informacji na tematy takie jak pożyczka, kredyt i wiele innych. Specjalnie przygotowana mLinia mBanku daje możliwość uzyskania kontaktu z ekspertami. Wystarczy skorzystać z numeru stacjonarnego +48 42 6 300 800 lub komórkowego 783 300 800. Istotne jest, żeby przed podjęciem kontaktu z bankiem przygotować identyfikator klienta i telekod. Dobrym sposobem na skontaktowanie się z mBank jest również skorzystanie z aplikacji. Oprócz przekierowania na numer telefonu umożliwia ona także skorzystanie z czatu, na którym kontakt z konsultantem dostępny jest 24/7.

Infolinia mBank to pomoc w obsłudze osobom w języku PJM

Istnieje możliwość połączenia się z konsultantem znającym polski język migowy na stronie mBanku w zakładce „Kontakt” lub w serwisie transakcyjnym. Konsultant dostępny jest w dni robocze w godzinach 10:00-18:00. Złożenie oświadczenia podczas rozmowy gwarantuje łatwe i szybkie połączenia z poziomu serwisu transakcyjnego, zaprzestanie wykonywania telefonów ze strony mBanku oraz możliwość załatwiania wielu spraw we własnym domu.

Contant Center mBank

To wsparcie użytkowników systemów bankowości elektronicznej mające na celu zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi informacji o usługach realizowanych poprzez system bankowości elektronicznej. Uruchomiona przez mBank centralna infolinia dostępna jest w godzinach 8:00-18:30 pod numerem telefonu 0 801 273 273. Koszt takiej rozmowy jest taki sam jak za jeden impuls. Dla połączeń międzynarodowych dostępny jest numer 042 664 74 00. Do obszarów, jakimi Contact Center się zajmuje, można wliczyć udzielenie informacji dotyczących produktów, usług i realizacji zleceń, obsługę zgłoszeń wraz z rozwiązaniem problemów technicznych oraz realizację spraw związanych z obsługą tokenów.