Informacja turystyczna Toruń | Telefon, kontakt, atrakcje, nocleg


Informacja turystyczna Toruń


Kategoria: bankowość

Informacja turystyczna w Toruniu dla odwiedzających. Telefoniczne informacje dla turystów Toruń. Toruń atrakcje, nocleg, restauracje. Tourist information Torun.

Chcesz dowiedzieć się, co Toruń ma do zaoferowania? Pracownicy Toruńskiej Informacji Turystycznej chętnie Ci powiedzą. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu podany na poniżej, a konsultant pomoże Ci odpowiedzieć na pytania dotyczące miasta!

Informacja Turystyczna w Toruniu

Toruńska Informacja Turystyczna odpowie na wszelkie pytania dotyczące atrakcji w okolicy, a także udzieli informacji na temat hoteli i miejsc noclegowych dostępnych w pobliżu. Dzwoniąc pod numer kontaktowy Informacji Turystycznej w Toruniu, można uzyskać pomoc telefoniczną. Warto skontaktować się z informacją turystyczna w Toruniu chcąc dowiedzieć się o dostępnych w okolicy atrakcjach turystycznych. Telefon kontaktowy jest dostępny całodobowo. Konsultanci telefoniczni w biurze informacji turystycznej są w ciągłym kontakcie ze schroniskami oraz miejscami noclegowymi, aby udzielać aktualnych informacji dotyczących dostępności miejsc do noclegu.

Telefoniczna informacja turystyczna Toruń 24h

Dla obcokrajowców, którzy nie znają języka polskiego, mamy Toruńską Informację Turystyczną, która obsługuje linię telefoniczną w języku angielskim, aby pomóc naszym zagranicznym gościom poruszać się po szlakach i odnaleźć drogę – Touń Tourist Information.

Telefon: 703 803 033

Liczba wyświetleń: 470