Zranieni w Kościele infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Zranieni w Kościele infolinia


Kategoria: inne

Specjalna infolinia dla osób zranionych w kościele katolickim. Skontaktuj się z infolinią Zranieni w Kościele. Bezpłatne wsparcie telefoniczne dostępne na infolinii Zranionych w Kościele.

Zranieni w Kościele — infolinia telefoniczna

Zranieni w Kościele to organizacja świecka stworzona przez Laboratorium „Więzi” oraz Fundację Pomocy Psychologicznej "Pracownia Dialogu". Kryzys w Kościele Katolickim związany z licznymi przestępstwami na tle seksualnym spowodował traumę wielu wierzących, w tym dzieci. Telefon zaufania Zranieni w Kościele został stworzony, aby otoczyć potrzebnym wsparciem osoby, które doświadczyły przestępstw na tle seksualnym ze strony przedstawicieli kościoła Katolickiego.

Telefoniczna infolinia Zranieni w Kościele jest dostępna pod numerem 800 280 900. Połączenia są odbierane przez konsultantów telefonicznych.  Osoby pokrzywdzone mogą liczyć na dodatkową pomoc ze strony organizacji Zranieni w Kościele. Wsparcie realizowane jest w różnych formach, poza kontaktem z psychoterapeutą, zrzeszenie organizuje zbiórki, a także opłaca terapię psychologiczne. Przedstawiciele organizacji Zranieni w Kościele często towarzyszą osobom skrzywdzonym w zgłoszeniu przestępstwa policji oraz władzom kościoła.  

Zranieni w kościele telefon: 800 280 900

Infolinia Zranieni w Kościele jest obsługiwana we wtorki od 19:00 do 22:00. W tym czasie można skorzystać  z podanego numeru kontaktowego.

Warto również wspomnieć o dostępnej infolinii dla sióstr zakonnych. Infolinia dla zakonnic działa pod numerem  798 009 615. Połączenia obsługują przez zakonnice od 19:00 do 21:00 w środy. Zranieni w Kościele stworzyli specjalny numer dla pokrzywdzonych sióstr zakonnych.

Liczba wyświetleń: 503