ZEN Bank infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


ZEN Bank infolinia


Kategoria: bankowość

Uzyskaj wsparcie telefoniczne konsultantów Biura Obsługi Klienta ZEN Bank. Dostępna infolinia ZEN Bank dla klientów. ZEN Bank kontakt z pomocą techniczną przez telefon.

ZEN Bank kontakt

Zen Bank oferuje swoim klientom aplikację mobilną oraz wielowalutową kartę płatniczą. Warto wiedzieć, że ZEN posiada polski numer IBAN. Zen kontakt z klientami realizuje głównie online, ale jest dostępna także możliwość kontaktu przez telefon. Bezpośredni kontakt ZEN dla klientów jest możliwy pod podanym adresem. 

E-mail: [email protected]

Infolinia ZEN

Telefoniczna infolinia ZEN jest realizowana w niestandardowej formie. Chcąc skontaktować się z obsługą klienta ZEN przez telefon, należy posiadać aplikację mobilną. Następnie konieczne jest wybranie zakładki Wsparcie ZEN. Spowoduje to natychmiastowe połączenie z konsultantem, który z wykorzystaniem czatu online udzieli potrzebnej pomocy. Aktualnie ZEN infolinia jako rozmowa telefoniczna z konsultantem nie jest realizowana. Należy jednak pamiętać, że taka forma obsługi klienta nie jest konieczna. Konsultanci BOK ZEN w natychmiastowy tempie udzielają pomocy użytkownikom.

 

Liczba wyświetleń: 6598