ZAiKS infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


ZAiKS infolinia


Kategoria: kultura

ZAIKS kontakt dla twórców oraz zainteresowanych dostępny na stronie. Skontaktuj się telefonicznie z ZAiKS przez infolinię. Uzyskaj aktualny kontakt ZAiKS ☎.

ZAiKS jest skrótem od słów Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych. Jest to organizacja zbiorowego zarządu, która pomaga chronić prawa autorskie twórców. Uiszczając opłatę w ZAiKS, można uzyskać odpowiednią licencję na odsłuch utworów.

ZAiKS kontakt

Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych ZAiKS kontakt realizuje zarówno telefonicznie jak i mailowo. Chcąc skontaktować się telefonicznie z ZAiKS, warto skorzystać z dostępnej infolinii. ZAiKS kontakt drogą elektroniczną także jest możliwy. Wiadomości do zarządu można wysyłać na adres [email protected]

Główna siedziba ZAiKS mieści się w Warszawie. Kontakt możliwy jest z centralą jak i oddziałami zlokalizowanymi w różnych miejscach w Polsce. 

Adres: ul. Hipoteczna 2, 00-092 Warszawa

Infolinia ZAiKS

Telefoniczna infolinia ZAiKS jest obsługiwana przez pracowników głównej siedziby stowarzyszenia w Warszawie. ZAiKS infolinia jest obsługiwana od poniedziałku do piątku w dni robocze od 8:00 do 16:00.

ZAiKS telefon: (22) 556 71 01

Liczba wyświetleń: 4477