Wandoo infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Wandoo infolinia


Kategoria: bankowość

Wandoo kontakt dla zainteresowanych realizowany telefonicznie. Skorzystaj z infolinii Wandoo. Dostępny kontakt Wandoo przez telefon pod numerem 22 380 01 02.

Wandoo kontakt

Wandoo Finance to spółka z siedzibą w Warszawie, do działań tej instytucji finansowej w głównej mierze należy udzielanie szybkich pożyczek. Wandoo kontakt jest realizowany zarówno telefonicznie jak i mailowo. Aby skontaktować się z obsługą klienta Wandoo bez korzystania z infolinii, należy wysłać wiadomość e-mail na podany adres.

E-mail: [email protected] 

Aktualnie Wando kontakt z klientami prowadzi w godzinach pracy infolinii telefonicznej.

Wandoo windykacja

Dział windykacji Wandoo również jest dostępny dla pożyczkobiorców pod telefonem. Gdy występują problemy ze spłatą zapożyczenia w Wandoo, warto skontaktować się telefonicznie lub mailowo z działem windykacji. Dział windykacji Wandoo obsługuje interesantów w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Telefon: 22 380 90 11
E-mail: [email protected] 

Infolinia Wandoo

Obsługa klienta Wandoo jest prowadzona przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta. Wandoo kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem 22 380 01 02. Wandoo infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00.

Wandoo telefon: 22 380 01 02 

Liczba wyświetleń: 3478