Velo Bank infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Velo Bank infolinia


Kategoria: bankowość

Kontakt Velo Bank, obsługa klienta przez telefon Velo Bank. Skontaktuj się z Velo Bank, telefoniczna infolinia Velo Bank. Czat online z konsultantem Velo Bank.

Velo Bank kontakt

W wyniku zakończenia działalności Getin Noble Banku, na terenie jego klienci jednak dalej będą mogli korzystać z usług bankowych, a w przyszłości zostaną oni przeniesieni do Velo Bank. W związku, iż sytuacja jest nowa, obecnie Velo Bank nie udostępnia wielu danych kontaktowych dla klientów z Polski. Nie każdy wie, że Velo Bank jest bankiem polskim. Jego głównymi akcjonariuszami jest Bankowy Fundusz Gwarancyjny oraz System Ochrony Banków Komercyjnych.

Jak skontaktować się z Velo Bank? Obsługa klienta Velo Bank w języku polskim obecnie jest dostępna zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Velo Bank kontakt umożliwia między innymi mailowo. Pytania dotyczące działających już rachunków bankowych, a także te od klientów zainteresowanych oferowanymi usługami, można skierować na adres poczty elektronicznej [email protected].

Adres: Rondo Daszyńskiego 2c, 00-843 Warszawa
E-mail: [email protected]

Velo Bank kontakt umożliwia tradycyjną pocztą. Podany adres jest jedynie adresem korespondencyjnym. W Tym miejscu nie znajduje się siedziba Velo Bank.

Velo Bank telefon

W Polsce telefon Velo Bank działa pod podanym poniżej numerem. Istnieje kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Velo Bank. Oczywiście konsultanci telefoniczni będą w stanie udzielić pomocy klientom z Polski. Telefon Velo Bank obsługiwany jest przez wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą.

Telefon: +48 664 919 797

Infolinia Velo Bank

Telefoniczna infolinia Velo Bank obecnie funkcjonuje telefonicznie. Numer kontaktowy skierowany jest do osób znajdujących się w Polsce oraz za granicą. Velo Bank infolinia pod numerem +48 664 919 797 umożliwia klientom uzyskanie szybkiej pomocy telefonicznej. Przed wybraniem podanego telefonu Velo Bank, zachęca się do zapoznania z godzinami w których obsługiwani są interesanci.

Chcąc zadzwonić do Velo Bank, konieczne jest wybranie numeru +48 664 919 797. Podczas połączenia można uzyskać wsparcie telefoniczne konsultantów infolinii Velo Banku. Klienci otrzymają potrzebną pomoc kontaktując się z Velo Bank wykorzystując podany numer telefonu.

Liczba wyświetleń: 11383