Shopify infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Shopify infolinia


Kategoria: bankowość

Shopify infolinia — Skontaktuj się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta Shopify. Dostępna telefoniczna infolinia Shopify. Shopify kontakt mailowy.

Shopify Kontakt

Czym jest Shopify? Shopify to firma międzynarodowa zajmująca się handlem elektronicznym. Główna siedziba firmy znajduje się w Ontario. Również "Shopify" to nazwa elektronicznej platformy e-commerce dl sklepów internetowych i detalicznych systemów POS. Platforma oferuje takie usługi jak marketing, wysyłkę, obsługa i sprzedażą narzędzia śluzujące interakcji z klientami. Usługi mają na celu uproszczenie prowadzenia sklepów internetowych małym sprzedawcom. Jest to bardzo popularna platforma, za podanymi danymi przez firmę w czerwcu 2019 roku z Shopify korzystało ponad 1 miliona firm w 175 krajach, a ich całkowita wartość towarów w brutto w 2018 roku przekroczyła 41,1 miliardów dolarów. Sam kontakt z Shopify jest bardzo prosty i posiada wiele możliwości. Podstawową formą kontaktu jest formularz na oficjalnej stronie, za pomocą którego można m.in. zwrócić zakup. Dostępny jest również telefon kontaktowy, jak i Shopify online chat. Do kontaktu można wykorzystać również media społecznościowe (Shopify Instagram czy Facebook).

Również warto pamiętać, że oficjalna strona firmy Shopify posiada rozdział z odpowiedziami na najczęściej pojawiającymi się pytaniami (FAQ).

Shopify infolinia dla kontaktu

infolinia Shopify dostępna w godzinach otwarcia biura obsługi klienta. Warto pamiętać, że biura znajduje się w Kanadzie, dlatego lokalny czas może się różnic.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek — piątek 8:00 - 16:00

Shopify infolinia:

888-756-7439 lub 855-816-3857

Shopify infolinia online

Do kontaktu z biurem klienta Shopify można użycz media społecznościowe, maila lub czatu online na stronie oficjalnej. Czas odpowiedzi jest około 2-3 minut, wiadomości są odczytywane na bieżąco przez biuro obsługi klienta.

Kontakt Shopify mailowy: [email protected]

Infolinia czat online Shopify

Żeby skontaktować się z firmą za pomocy czatu online, wystarczy wejść na oficjalną stronę i kliknąć znaczek czatu. Rozmowa zaczyna się automatycznie.

Dane adresowe Shopify

Biura firmy Shopify są w różnych krajach i miastach. Dalej podana lista miast: Ottawa, Toronto, Waterloo, Monreal, Vancouver, New York City, San Francisco, Los Angeles, Stockholm, Vilnius i Berlin. Główne biuro firmy znajduje się w Kanadzie pod adresem Suite 200, 126 York Street, Ottawa, Ontario, K1N5T5

Liczba wyświetleń: 537