SGB Infolinia | Adres, telefon, informacje dodatkowe, numer, kontakt


SGB Bank Infolinia


Kategoria: bankowość

Oferta kredytu jest dostępna na infolinii SGB Bank. Sprawdzając jak działa infolinia SGB Bank, można zobaczyć godziny otwarcia. Numer SGB Bank jest online.

Sprawdzając numer do SGB Bank, można zadzwonić na odpowiedni dział w banku. Każda infolinia SGB Bank Spółdzielcza Grupa Bankowa jest precyzyjnie opisana, dzięki czemu kontakt z bankiem jest o wiele szybszy. Inną metodą na kontakt z SGB Bank jett wysłanie wiadomości e-mail do Spółdzielczej Grupy Bankowej. Znalezienie właściwego numeru telefonu do Banku SGB pomoże znaleźć odpowiednią ofertę. Pracownicy infolinii SGB Bank czekają w centrum obsługi klienta w dostępnych godzinach.

BOK SGB Bank 
Infolinia SGB Spółdzielcza Grupa Bankowa

Kontakt z infolinią SGB
800 888 888 *bezpłatne połączenie


Infolinia dla telefonów zza granicy
61 647 28 46 *
płata zgodna z taryfą operatora


Napisz do SGB na adres e-mail
[email protected] 

Inspektor Ochrony Danych w SGB-Banku SA
e-mail: [email protected]

Rzeczniki Prasowy SGB-Banku SA
telefon: 61 63 12 185
e-mail: [email protected]

Zgłoszenie problemu:
Telefon: +48 22 515 31 50


Aktywacja karty pod numerem telefonu
Telefon: +48 22 515 34 25  

Liczba wyświetleń: 1462


Bank SGB Spółdzielcza Grupa Bankowa

SGB Bank posiada niezliczoną liczbę numerów na infolinie do odpowiednich działów i oddziałów w całej Polsce. Dzwoniąc na wybrany numer infolinii Banku SGB, można uzyskać potrzebne dane lub informacje. Oferta Banku SBG jest zawsze aktualna na infolinii SGB. Oferta Banku SBG jest bardzo rozbudowana i możliwość kontaktu z infolinią SBG nie ogranicza się jedynie do kontaktu z numerem telefonu do Banku. Kontakt z infolinią SBG jest także możliwy poprzez czat, wideo lub przez specjalne audio z doradcą banku online. Na infolinię SGB dodzwonić się można w wybranych godzinach czynnej infolinii. Połączenie się z Doradcą Bankowym SBG, wybierając aktualny numer telefonu, można poznać, w jaki sposób można uzyskać kredyt bądź pożyczkę. Infolinia SGB to nie tylko rozmowa przez telefon, ale również fachowe doradztwo i oferta wielu produktów, jakie oferuje Spółdzielcza Grupa Bankowa. Oddziały Spółdzielczej Grupy Kapitałowej rozlokowane są w różnych miastach w Polsce. 

Call Center Spółdzielczej Grupy Bankowej

Dzwoniąc pod numer infolinii Spółdzielczej Grupy Bankowej, jest możliwość sprawdzenia metody rozwiązana problemu technicznego. Wybierając numer do SGB Bank, każdy ma możliwość sprawdzenia aktualnej oferty. Będąc za granica kontakt z SGB Bank jest równie łatwy tak samo jak w kraju. Infolinia SGB oferuje pomoc telefoniczną z klientami, którzy znajdują się również za granicą. Infolinia Spółdzielczej Grupy Bankowej to postawienie na fachową i profesjonalna pomoc.