Prozak 2.0 kontakt | Telefon, numer, adres, jak dojechać


Prozak 2.0 kontakt


Kategoria: kultura

Kontakt telefoniczny Prozak 2.0 Kraków. Aktualne dane kontaktowe klubu Prozak 2.0 dostępne na stronie infolinii. Kontakt z obsługą klienta Klubu Prozak 2.0 rezerwacje telefoniczne.

Prozak telefon

Telefon kontaktowy klubu Prozak 2.0 dostępny jest dla zainteresowanych w wybranych godzinach. Aby skontaktować się przez telefon, w sprawie uzyskania dodatkowych informacji dotyczących nadchodzących wydarzeń w Prozaku wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer.

Telefon: 733 704 650

Prozak numer

Numer kontaktowy Prozak 2.0 podano powyżej. Aby uzyskać kontakt z obsługą klienta klubu, można również skorzystać z aplikacji messenger. Czat z konsultantem dostępny jest w godzinach pracy. Warto napisać wiadomość i odczekać na odpowiedź pracownika lub właściciela klubu.

Prozak adres i jak dojechać

Klub taneczny Prozak 2.0 znajduje się w Krakowie na placu Dominikańskim 6. Lokalizacja może okazać się dość nieoczywista, przedstawiono dokładny adres oraz dokładną drogę. Aby dostać się do klubu, wystarczy z Sukiennic skierować się w stronę kościoła Św. Wojciecha, następnie należy podążać prosto aż do skrzyżowania. Później należy przejść na lewą stronę ulicy pod wysoką kamienicę. Wejście do klubu znajduje się pod ziemią, należy zejść schodami w dół.

Adres: pl. Dominikański 6, 33-332 Kraków

Liczba wyświetleń: 1177