Progresja infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Progresja infolinia


Kategoria: kultura

Aktualny Kontakt do Progresja klub możliwy dzięki infolinii telefonicznej pod numerem +48 22 419 54 20. Pomoc telefoniczna konsultantów BOK Progresja. Klub muzyczny Progresja — kontakt.

Progresja to klub muzyczny w Warszawie. Odbywają się tam koncerty oraz inne wydarzenia związane z kulturą. Klub na swoim zapleczu posiada również Letnią Scenę. Na obszarze tym można przeprowadzać koncerty z udziałem publiczności w warunkach zatwierdzonych przez sanepid. Sam klub Progresja został stworzony przez Marka Laskowskiego.

Progresja Kontakt

Uzyskaj kontakt z  Obsługą Klienta Klubu muzycznego Progresja poprzez formularz kontaktowy, jest to jedna z form infolinii. Wiadomości mogą być związane ze sprzedażą biletów, fakturami, wynajmem powierzchni klubu. Jeżeli sprawa poruszana w wiadomości dotyczy innej sprawy, w tytule formularza należy wybrać opcję inne informacje. Konieczne są do podanie dane kontaktowe takie jak imie i nazwisko oraz adres e-mail.

Progresja adres

Adres: ul. Fort Wola 22 | 01-258, Warszawa
Za klubem znajduje się specjalnie przygotowany teren festiwalowy tzw. Letnia Scena.

Infolinia Progresja

Aby skontaktować się z klubem muzycznym Progresja, należy skorzystać z infolinii kontaktowej. Kontaktując się z lokalem w wybranych godzinach, można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z harmonogramem najbliższych wydarzeń, godzinami otwarcia itp.

Telefon: +48 22 419 54 20 

Infolinia Progresja jest obsługiwana od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00.

Liczba wyświetleń: 615