PayU infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


PayU infolinia


Kategoria: bankowość

Telefoniczny kontakt z obsługą klienta PayU możliwy dzięki infolinii telefonicznej. Zyskaj wsparcie konsultantów, wybierając numer PayU. Kontakt PayU +48 61 628 45 05.

PayU kontakt

Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta PayU, klient ma do wyboru wiele możliwości. Kontakt realizowany jest poprzez formularz kontaktowy. Arkusz skierowany jest do klientów indywidualnych PayU szukających odpowiedzi na konkretne pytania. Wiadomości wysyłane formularzem odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta PayU.

Dostępny jest również kontakt PayU dla klientów biznesowych. Zainteresowani mogą wypełnić formularz kontaktowy, dzięki danym podanym w arkuszu pracownicy PayU mogą przygotować spersonalizowaną ofertę handlową.

Adres PayU

Siedziba główna: ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań
Biuro handlowe: ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa

Infolinia PayU

Telefoniczna infolinia PayU działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. W tym czasie numer infolinii PayU jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych. Chcąc uzyskać pomoc telefoniczną, warto zadzwonić na numer PayU +48 61 628 45 05.

PayU telefon: +48 61 628 45 05

Dla klientów udostępniono także pomoc drogą elektroniczną. Wszelkie pytania i problemy można kierować na adres [email protected]. Jeżeli sprawa dotyczy doładowań w PayU, wiadomość warto skierować na adres [email protected].

Liczba wyświetleń: 6836