OKX infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


OKX infolinia


Kategoria: bankowość

Całodobowy kontakt OKX dla klientów. Uzyskaj wsparcie klienta OKX korzystając z dostępnych form obsługi klienta. OKX infolinia 24h od poniedziałku do niedzieli.

Kontakt OKX

Giełda OKX działa w Polsce, z tego względu wielu użytkowników poszukuje kontaktu z OKX w języku polskim. Warto wiedzieć, że OKX kontakt umożliwia online, ale także telefonicznie poprzez infolinie.

Dodatkowym sposobem na skontaktowanie się z OKX jest wysłanie wiadomości poprzez czat online. Obsługa przyjmuje zgłoszenia w wielu językach w tym angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim. OKX Polska kontakt nie jest dostępny, warto jednak wiedzieć, że wiele problemów użytkownik może rozwiązać samodzielnie korzystając z udostępnionych przez OKX instrukcji.

Adres: Suite 202, 2nd Floor, Eden Plaza, Eden Island, Victoria, Mahe, Seszele

OKX infolinia

Aktualnie obsługa klienta OKX udziela odpowiedzi na zapytania pod numerem +1 226 798 4487. Należy wiedzieć infolinia OKX działa całodobowo. Obsługa klienta OKX 24/7 nie jest obsługiwana w języku polskim. Mimo wszystko warto korzystać z usługi jaką jest OKX infolinia, również w języku angielskim.

OKX telefon: +1 226 798 4487

Liczba wyświetleń: 432