Milionerzy TVN infolinia | Kontakt, casting, zgłoszenie, formularz, telefon


Milionerzy TVN infolinia


Kategoria: kultura

Formularz zgłoszeniowy do programu Milionerzy TVN – casting Milionerzy. Telefoniczna infolinia Milionerzy TVN, obsługa widzów i zainteresowanych udziałem.

Milionerzy TVN kontakt

Program Milionerzy w stacji telewizyjnej TVN pozwala osobom które przeszły etap zgłoszeniowy wygrać milion złotych. Zadania jakie muszą pokonywać uczestnicy, by zdobyć główną nagrodę to różne pytania dotyczące wielu różnych dziedzin życia, nauki czy literatury. Milionerzy TVN pozwala w pewnych momentach zakończyć uczestnikowi grę wraz ze zdobytą sumą pieniędzy lub walczyć o główną nagrodę miliona złotych. 

Jak skontaktować się z obsługą programu Milionerzy? Warto wiedzieć, że Milionerzy kontakt realizują z wykorzystaniem stacji emitującej program TVN. Widzowie mogą skontaktować się zarówno mailowo jak i telefonicznie poprzez infolinię.

Adres: ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa
Telefon: (22) 856 6161
E-mail: [email protected]

Milionerzy TVN pl zgłoszenie

W programie Milionerzy TVN pl formularz zgłoszeniowy dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych. Warto wiedzieć jak przeprowadzany jest proces rekrutacji osób zainteresowanych udziałem w programie. Po wypełnieniu formularza to obsługa programu kontaktuje się z interesantem i zaprasza go na casting.

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z dokumentem jakim jest regulamin milionerzy TVN pl.

Infolinia Milionerzy TVN

Chcąc zgłosić się do programu milionerzy, warto na bieżąco obserwować portale społecznościowe show. Niewiele osób wie, że infolinia programu Milionerzy w TYN nie działa w formie indywidualnej. Zaleca się korzystać bezpośrednio z infolinii stacji TVN

Liczba wyświetleń: 3229