LOOMI infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


LOOMI infolinia


Kategoria: kultura

Kontakt z działem pomocy technicznej LOOMI VOD. Aktualne dane kontaktowe dostępne na stronie infolinii. Sprawdź jak uzyskać kontakt z LOOMI Opera VOD. Dostępny numer, adres.

LOOMI Kontakt

LOOMI jest względnie nowym portalem VOD wprowadzonym przez Operę na rynek. W Polsce na ten moment dostępny tylko w wersji beta. Ilość osób mogących przetestować platformę jest ograniczona. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną poprzez wprowadzenie adresu poczty elektronicznej do odpowiedniego pola.

Chcąc uzyskać kontakt z LOOMI wystarczy skorzystać infolinii Opera. Dopóki serwis LOOMI nie zostanie całkowicie wprowadzony na rynek, kontakt odbywa się poprzez Biuro Obsługi Klienta Opera.

Infolinia LOOMI

Infolinia realizowana jest głównie poprzez pocztę elektroniczną. Dział Obsługi Klienta dostępny jest pod adresem poczty elektronicznej.

E-mail: [email protected]

Skargi związane z obsługą klienta Opera, przyjmowane są pod adresem: [email protected].

LOOMI telefon

Aktualnie telefon kontaktowy LOOMI nie został jeszcze uruchomiony. Gdy kontakt telefoniczny LOOMI zostanie udostępniony dla użytkowników portalu, będzie natychmiastowo dodany na stronę infolinii.

Telefon: ...

Zaleca się cierpliwość, infolinia LOOMI zostanie wprowadzona prawdopodobnie w czasie zakończenia fazy testowej portalu VOD.

Liczba wyświetleń: 676