Last.fm infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Last.fm infolinia


Kategoria: kultura

Telefoniczna infolinia Last.fm dostępna pod numerem telefonu. Kontakt Last.fm możliwy na wiele sposobów. Pomoc techniczna konsultantów możliwa mailowo oraz poprzez infolinię Last.fm.

Last.fm telefon

Last.fm jest portalem, który pozwala użytkownikom na dołączenie do konta platform, z których korzystają, aby słuchać muzyki. W ten sposób Last.fm operuje danymi, na których podstawie jest w stanie polecać konsumentom utwory dopasowane do ich upodobań. Telefon Last.fm nie został udostępniony dla użytkowników portalu. Mimo to dostępne są inne formy infolinii. Pomoc w tym przypadku telefoniczna nie jest realizowana.

Infolinia Last.fm

Pomimo braku dostępności infolinii telefonicznej użytkownicy Last.fm nie pozostają bez pomocy. W ofercie Last.fm znajduje się wiele przydatnych form kontaktu. Jedną z oferowanych form kontaktu jest pomoc społeczności Last.fm. Dzięki specjalnej stronie forum użytkownicy są w stanie w łatwy sposób zadawać  pytania i udzielać sobie nawzajem odpowiedzi.

Kontakt Last.fm

Dział pomocy Last.fm udostępnił również na stronie sekcje pytań i odpowiedzi. Najczęściej kierowane zapytania do Biura Obsługi Klienta zostały zebrane wraz z odpowiedziami w jednym miejscu na stronie.

Last.fm dane kontaktowe — adres

Last.fm Limited
17-29 Hawley Crescent,
London, UK
NW1 8TT

Główna siedziby firmy znajduje się pod adresem Last.fm Limited, 17-29 Hawley Crescent, Londyn, NW1 8TT, Wielka Brytania.

Liczba wyświetleń: 570