Kuki infolinia | Kontakt, telefon, dane kontaktowe, numer, adres


Kuki infolinia


Kategoria: bankowość

Aby uzyskać szybki kontakt Kuki, napisz wiadomość na adres e-mail Kuki, albo zadzwoń na numer telefonu Kuki. Dane kontaktowe Kuki dostępne na stronie infolinii.

Kuki kontakt

Kuki to pozabankowa instytucja finansowa. Pomaga uzyskać środki na pokrycie niespodziewanych wydatków. Kuki oferuje pożyczki krótkoterminowe. Pożyczka może być zaciągnięta w kwocie od 500 do 15 000 zł na 30 dni.

Warto wspomnieć, że decyzje pożyczkowe i wypłata gotówki obsługiwane są całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni świąteczne. Otrzymanie pożyczki możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Aby otrzymać pożyczkę od Kuki, nie jest konieczne dostarczenie zabezpieczenia, poręczenia ani zaświadczenie o dochodach od pracodawcy.

Aby ułatwić klientom kontakt Kuki, działa infolinia telefoniczna. Dodatkowo w sprawie pytań można kontaktować się też mailowo, albo napisać wiadomość na czacie z konsultantem dostępnym na stronie internetowej Kuki.

Kuki infolinia

Aby uzyskać kontakt Kuki, możesz skorzystać z telefoniczna infolinia Kuki

Numer telefonu Kuki:
Dział Obsługi Klienta: 22 349 94 10
Dział Windykacji: 22 349 94 12

Infolinia Kuki Dział Windykacji i Dział Obsługi Klienta obsługiwana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, oraz w soboty od 9:00 do 17:00. Dodatkowo Dział Obsługi Klienta działa również w niedziele od 9:00 do 17:00.

Adres e-mail Kuki

Napisz wiadomość na adres e-mail Kuki:
Dział Obsługi Klienta: [email protected] 
Dział Windykacji: [email protected] 

Adres Kuki

Dane adresowe firmy Kuki:

Fincapital Sp. z o.o.
ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa

Liczba wyświetleń: 790