Klub Enklawa telefon | Kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Klub Enklawa telefon


Kategoria: kultura

Kontakt telefoniczny z klubem Enklawa możliwy pod numerem telefonu. Aktualne dane kontaktowe Enklawa. Rezerwacje miejsc w klubie Enklawa możliwe przez telefon oraz e-mail.

Enklawa kontakt

Klub Enklawa znajduje się w Warszawie przy ulicy Mazowieckiej 12. Klub realizuje kontakt z klientami poprzez pocztę elektroniczną oraz telefon kontaktowy. Jeżeli chodzi o rezerwacje miejsc, zaleca się wybrać numer +48 698 997 909 lub wysłać wiadomość na adres poczty elektronicznej [email protected]

Adres: Mazowiecka 12, 00-048 Warszawa

Kontakt z Działem Obsługi Klienta Klubu Enklawa można uzyskać także poprzez formularz kontaktowy. Formularz jest przygotowany, aby w łatwy sposób dokonywać rezerwacji. Jeżeli jednak istnieje potrzeba uzyskania odpowiedzi na pytanie, można skorzystać z formularza.

Godziny pracy

Enklawa jest otwarta dla gości od czwartku do soboty w godzinach 22:00-5:00. W pozostałe dni tygodnia klub pozostaje zamknięty. W celu uzyskania informacji o harmonogramie imprez w poszczególne dni zaleca się kontakt telefoniczny z Enklawa Klub.

Enklawa telefon

W sprawach związanych z zagubieniem rzeczy prywatnych w klubie warto skontaktować się przez telefon. Numer Enklawa Klub poprzez podany numer kontaktowy realizuje rezerwacie miejsc w klubie.

Numer: +48 698 997 909

Liczba wyświetleń: 802