KLOOK infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


KLOOK infolinia


Kategoria: bankowość

Infolinia KLOOK — Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta KLOOK. Kontakt KLOOK możliwy przez telefon. Skontaktuj się bezpośrednio z KLOOK.

KLOOK

Czym jest KLOOK? KLOOK to firma, która powstała w chinach, jest to platforma e-commerce dla podróży i rozrywki, oferująca doświadczenia i usługi w dowolnym miejscu i czasie. Firma oferuje najbardziej radosne doświadczenia, a użytkownicy mogą zaspokoić swoją niesłabnącą ciekawość przygód i doświadczeń w domu i na całym świecie. Nazwa KLOOK pochodzi od skrótu z języka angielskiego "Keep looking". Firma została stworzona w 2014 roku a siedziba firmy KLOOK znajduje się w centrum Hongkongu.

KLOOK infolinia

Najszybszy sposób skontaktować się z firmą jest w sposób telefoniczny w godzinach otwarcia Biura Obsługi Klienta. Trzeba pamiętać, że firma znajduje się poza państwem, dla tego mogą być problemy związane z czasem lokalnym. Również KLOOK można znaleźć na różnych media społecznościowych (KLOOK w Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, LinkedIn, YouTube). 

Oczywiście infolinia KLOOK nie jest obsługiwana w języku polskim. Z tego względu osoby nieposługujące się biegle językiem obowiązującym w Hongkongu, mogą mieś problem z uzyskaniem wsparcia.

Infolinia w Hongkongu

+8 523 462 6208

Infolinia w Singapurze

+653 105 1360

KLOOK kontakt mailowy

Kontakt mailowy jest dostępny tylko przy wypełnieniu specjalnego formularza na oficjalnej stronie. Są tam 3 ścieżki dla kontaktu: dla reklamacji, dla pracy oraz dla media.

Dane adresowe KLOOK

Wszystkie biura są poza granicą państwa, dlatego kontakt bezpośredni może być utrudniony. Firma KLOOK posiada swoje działy w takich miastach:

Boston

745 Atlantic Ave, Boston, MA 02111, US

Netherlands

Weesperstraat 61,  Amsterdam, North Holland 1018, Netherlands

Hong Kong

32 Hollywood Rd, Central Hong Kong, Hong Kong

Liczba wyświetleń: 465