Intercom infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Intercom infolinia


Kategoria: bankowość

Kontakt z Intercom – Infolinia Intercom dostępna pod odpowiednim telefonem. Skontaktuj się z obsługą klienta Intercom przez telefon lub mailowo.

Intercom kontakt

Intercom co to jest? Aplikacja Intercom to platforma komunikacji z klientem. Pokazuje, kto korzysta z twojego produktu lub witryny i ułatwia osobistą komunikację z nimi za pomocą ukierunkowanych treści, wiadomości opartych na zachowaniu i wsparcia konwersacyjnego. Firma Intercom zajmuje się głównie sprzedażą, marketingiem, komunikacją i wsparciem ponad 25 tysięcy firm, które codziennie korzystają z platformy komunikacji z klientem intercom.

Więcej niż 600 milionów użytkowników wysyła średnio 500 milionów wiadomości miesięcznie za pomocy firmy intercom. Firma powstała w 2011 roku, a jej biura znajdują się w 5 różnych miastach po całym świecie. Dokładnie w San Francisco, Londynie, Dublinie, Chicago oraz Sydney. Kontakt z firmą Intercom jest bardzo prosty. Można to zrobić przez wiadomość mailową lub na stronie firmy przez czat bota. Do kontaktu można również wykorzystać media społecznościowe (Intercom w Instagram, Facebook lub Twitter).

Intercom infolinia

Skontaktować się z firmą można w godzinach otwarcia biura obsługi klienta. Warto pamiętać, że firma nie znajduje się w Polsce, dlatego lokalny czas może różnic się od polskiego. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Intercom. Infolinia Intercom skierowana jest zarówno dla osób chcących uzyskać wsparcie jak i zainteresowanych oferowanymi usługami.

Infolinia Intercom:

+ 1 415-673-3820

Intercom kontakt online

Kontakt online z biurem obsługi klienta Intercom można uzyskać za pośrednictwem mediów społecznościowych, maila lub czatu online na oficjalnej stronie firmy. Aby skorzystać z chatu online, wystarczy wejść na oficjalną stronę Intercom i kliknąć dymek chatu. Rozmowa zacznie się automatycznie. Intercom kontakt prowadzi mailowo pod podanym poniżej adresem poczty.

Intercom kontakt e-mail:

[email protected]

Dane adresowe Intercom

Wszystkie biura są poza granicą państwa, więc kontakt stacjonarny może być utrudniony.

Biuro w Londynie

Floor 2, 80 Great Eastern St., London, EC2A 3JL

Biuro w San Francisco

55 2nd Street, 4th Floor, San Francisco, CA 94105

Biuro w Chicago

1330 W. Fulton Market, Suite 750, Chicago, IL 60607

Biuro w Dublinie

3rd Floor, Stephens Ct., 18-21 St. Stephen’s Green, Dublin 2

Biuro w Sydney

285A Crown St. Surry Hills NSW 2010, Australia, 1st Floor Sydney

Liczba wyświetleń: 248