Ikano Bank infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Ikano Bank infolinia


Kategoria: bankowość

Zadzwoń na infolinię telefoniczną Ikano Bank. Telefon kontaktowy Ikano Bank dostępny na stronie infolinii. Zyskaj aktualny kontakt do Ikano Bank. Telefon: +48 22 43 15 600

Ikano Bank kontakt

Wszelkie pytania do Biura Obsługi Klienta Ikano można kierować telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. BOK Ikano Bank obsługuje wiele działów, każdy z nich posiada osobną infolinię mailową. Jeżeli sprawa dotyczy rat w sklepie IKEA należy skontaktować się z Ikano pod adresem mailowym [email protected]. W sprawach gotówkowych zaleca się wysłać wiadomość [email protected]. Jeżeli chodzi o problemy z kartą, wiadomości należy kierować na adres [email protected]. W przypadku zapytań o Energie ze Słońca, konsultanci obsługują pocztę [email protected].

IKEA raty: [email protected]
Gotówka: [email protected]
Karty: [email protected]
Eko energia ze słońca: [email protected]

W wiadomości mailowej warto zawrzeć podstawowe dane kontaktowe jak imie, nazwisko oraz numer umowy w banku Ikano. W ten sposób pomoc będzie łatwiejsza do udzielenia.

Adres Ikano Bank

Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa

Na podany adres siedziby banku Ikano można wysyłać korespondencję listowną.

Infolinia Ikano Bank

Kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Ikano Bank jest możliwy dzięki infolinii. Jest ona dostępna pod dwoma numerami. Koszt połączenia z infolinią Ikano Bank jest zgodny z cennikiem operatora.

Telefon: 22 43 15 600 lub 801 802 805 

Zaleca się zadzwonić na infolinię telefoniczną w celu uzyskania dodatkowych informacji. Numer jest aktywny w dni robocze od 9:00 do 17:00.

 

Liczba wyświetleń: 1783