Hotels.com infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


Hotels.com infolinia


Kategoria: hotele i miejsca noclegowe

Kontakt do Hotels.com dostępny na stronie infolinii. Dane kontaktowe do Centrum Obsługi Klienta Hotels.com. Aktualny numer telefonu oraz adres mailowy. Hotels.com kontakt.

Hotels.com kontakt

Serwis Hotels.com oferuje możliwość rezerwacji zakwaterowania w obiektach noclegowych na całym świecie. Jest to lider branży hotelarskiej. Hotels.com wchodzi w skład Expedia Groups. 

Siedziba spółki Hotels.com, L.P. znajduje się pod adresem:

5400 LBJ Freeway, Suite 500, Dallas, Texas 75240, USA

Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Hotels.com, wystarczy napisać maila, lub zadzwonić na numer telefonu podany poniżej. Dane kontaktowe są aktualne.

Agenci Hotels.com oferują pomoc 24/7.

Infolinia telefoniczna Hotels.com

Infolinia telefoniczna Hotels.com obsługiwana jest 24/7 pod numerem telefonu 00 800 441 17 33. Biuro Obsługi Klienta odpowie na każde pytanie zainteresowanego oraz udzieli niezbędnych informacji w sprawie noclegu.

Adres e-mail Hotels.com

Aby uzyskać kontakt do Hotels.com, można również napisać maila na adres [email protected]. Dział Obsługi Klienta odpisze najszybciej jak to możliwe.

Rezerwacja noclegu na Hotels.com

Rezerwacja noclegu jest bardzo prosta. Wystarczy wyszukać na stronie miejsce noclegowe, wprowadzając miasto, datę oraz liczbę gości, a następnie kliknąć przycisk "Zarezerwuj teraz".

Liczba wyświetleń: 5078