Gang Swojaków Infolinia | Kontakt, telefon, adres, dane kontaktowe


Gang Swojaków


Kategoria: inne

Nowy Gang w Biedronce dostępny. Gang Swojaków Biedronka. Kontakt telefoniczny z infolinią Biedronka Gang Swojaków. Pomoc konsultanta w sprawie naklejek, maskotki Gang Swojaków.

Gang Swojaków — maskotki

Gang Swojaków 2021 dostępny w biedronce od 26 sierpnia. Oferta Gangu Swojaków dzieli się na dwie części. Połowa maskotek należy do części Magicznej, druga połowa do gatunków zagrożonych wyginięciem.

Gang Swojaków kontakt

Infolinia realizowana jest poprzez BOK Biedronka. Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta Biedronka.

Telefon: 800 080 010 (telefony stacjonarne) oraz (22) 205 33 00 (telefony komórkowe). Infolinia Kontaktowa Gangu swojaków realizowana jest pod podanymi numerami.

Swojaki Magiczne

Maskotki możliwe do zdobycia to: Bocian Bolek, Sikorka Sonia, Żółw Zenek, Meduza Milenia, Wiewiórka Wiola, Raczek Romek.

Swojaki Realistyczne

Do drugiej połowy gangu należą gatunki zagrożone wyginięciem. Dostępne maskotki to żubr, sowa, morświn, wilk, jeż i ryś. 

Jak zdobyć Swojaka?

Za każde zakupy w Biedronce za min. 50 zł do paragonu dodawana jest naklejka. Wielokrotność tej kwoty oznacza wielokrotną ilość naklejek. Za zakup owocu lub warzywa przyznawana jest dodatkowa naklejka. Za zakup produktów oznaczonych "Kupuj co polskie" również przysługuje ekstra punkt. 

Aby zyskać pluszaka z sekcji magicznych, należy uzbierać 80 naklejek. Maskotka z grupy zagrożonych warta jest 60 naklejek.

W razie problemów z uzyskaniem odpowiedniej ilości naklejek zaleca się kontakt  infolinią Gangu lub infolinią sklepu Biedronka.

Liczba wyświetleń: 1776