Deezer infolinia | Kontakt, telefon, adres, dane kontaktowe, numer


Deezer infolinia


Kategoria: kultura

Kontakt ze wsparciem technicznym Deezer możliwy dzięki infolinii telefonicznej. Pomoc obsługi Deezer. Aktualne dane kontaktowe, telefon Deezer. Pomoc dostępna w wybranych godzinach.

Deezer kontakt

Skontaktować się z Deezer można na wiele sposobów. Najpopularniejszą oraz najczęściej wykorzystywaną formą infolinii Deezer jest formularz kontaktowy. Dostępny na stronie arkusz należy uzupełnić odpowiednimi danymi kontaktowymi oraz treścią zapytania do BOK Deezer. Po wysłaniu dział pomocy rozwiązuje problem lub odpowiada mailowo na pytanie. 

Równie popularnym sposobem na uzyskanie pomocy od Deezer na infolinii jest wysłanie maila na podany poniżej adres mailowy. 

E-mail: [email protected]

Na stronie możliwy jest również czat na żywo z konsultantem. Rozmowa jest dostępna a od 9:30 do 17:00 w dni robocze oraz w godzinach 11:00-17:00 w soboty. Rozmowę można zacząć, naciskając prawy dolny róg na stronie Deezer.

Biuro Deezer zarejestrowano we Francji.

Adres: 24 rue de Calais 75009 Paris – FRANCE

Infolinia Deezer

Infolinia telefoniczna Deezer jest realizowana pod numerem kontaktowym siedziby firmy. Biuro Deezer znajduje się we Francji pod podanym powyżej adresem. Podany numer kontaktowy Deezer prowadzi za granicę. Za połączenie z infolinią mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

Deezer Telefon: +33 (0)1 55 80 69 00

Liczba wyświetleń: 1801