Bocian Pożyczki infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Bocian Pożyczki infolinia


Kategoria: bankowość

Infolinia Bocian Pożyczki jest dostępna przez cały tydzień. Uzyskaj połączenie telefoniczne z konsultantem. Kontakt Bocian Pożyczki przez telefon oraz formularz kontaktowy.

Bocian Pożyczki kontakt

Bocian Pożyczki realizuje kontakt z konsultantem jedynie telefonicznie. Wypełniając formularz kontaktowy, można liczyć na odpowiedź konsultantów Biura Obsługi Klienta w formie telefonicznej. Z tego powodu zaleca się dokładne sprawdzenie wpisanego numeru kontaktowego. Formularz kontaktowy nie jest jedynym sposobem na uzyskanie kontaktu z Bocian Pożyczki. Wysyłając SMS na numer 7057 o treści KONTAKT, pracownicy infolinii oddzwaniają na podany numer telefonu. Warto dodać, że koszt wysłania SMS na podany numer to 0,62 zł brutto. Warto także wybrać numer telefonu do Bociana, aby uzyskać konsultacje z pracownikiem obsługi klienta.

E-mail: [email protected] 

Adres Bocian Pożyczki

Centrala adres: ul. Sikorskiego 6, 63-100 Śrem
Everest Finanse S.A. adres: ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań

Infolinia Bocian Pożyczki – numer do bociana pożyczki

Telefoniczna infolinia Bocian Pożyczki na koszt dzwoniącego jest dostępna pod numerem 600 100 100. Całkowita kwota za połączenie jest zgodna z cennikiem operatora. Bocian infolinia to wygodny sposób na uzyskanie informacji dotyczących pożyczek udzielanych przez firmę. Numer do Bociana jest aktywny w godzinach pracy BOK pożyczkodawcy.

Bocian Pożyczki telefon: 600 100 100

Liczba wyświetleń: 2570