BNP Paribas infolinia | Telefon, adres, informacje dodatkowe, kontakt, numer


BNP Paribas infolinia


Kategoria: bankowość

Infolinia BNP Paribas udzieli ci odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące bankowości. Skontaktuj się za pośrednictwem naszej strony już dziś!

Infolinia BNP Paribas, nr tel. na infolinię BNP Paribas, infolinie BNP Paribas, numer telefonu do BNP Paribas, kontakt BNP Paribas
Infolinia BNP Paribas, telefon na infolinię BNP Paribas!

Kontakt do BNP Paribas jest otwarty pod wieloma numerami telefonów

Call Center BNP Paribas

Infolinia dla klientów indywidualnych +48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00
24/7 - koszt połączenia według stawki operatora

Infolinia dla małych przedsiębiorstw i rolników +48 500 970 345
8:00-20:00 w dni robocze - koszt połączenia według stawki operatora

Zastrzeżenie karty płatniczej +48 500 990 500 lub +48 828 828 828
- koszt połączenia według stawki operatora

Obsługa reklamacji +48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00
- koszt połączenia według stawki operatora

Nie rozpoznane płatności na rachunku +48 22 548 29 40 
24/7 - koszt połączenia według stawki operatora

Liczba wyświetleń: 620


BOK BNP Paribas

Oferta banku BNP Paribas jest zawsze aktualna, wybierając numer do BNP Paribas. Chcesz zapoznać się z ofertą banku BNP Paribas. Rozmowa z konsultantem na infolinii BNP Paribas to idealne rozwiązanie dla osób, chcących znaleźć rzetelne źródło informacji. Doświadczony pracownik z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Infolinia BNP Paribas zapewnia dostęp do wielu najnowszych ofert banku, wyjątkowych promocji i informacji dotyczących funkcjonowania placówki w danym mieście. Uzyskanie niezbędnych danych jest możliwe po kontakcie  z BNP Paribas. Bez znaczenia jest czy osoba dzwoniąca na infolinię BNP Paribas to klient indywidualny, czy klient biznesowy. Infolinia BNP Paribas przygotowana jest na każdą ewentualność. Obsługa klienta pomoże otworzyć rachunek bankowy w BNP Paribas. Call Center BNP Paribas pomoże także przygotować wszelkie niezbędne dokumenty, potrzebne do uzyskania kredytu. Na infolinii  BNP Paribas dowiedzieć się można wielu ciekawych rzeczy, wybierając numer do BNP Paribas - obsługujący klientów indywidualnych pod numerem +48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00. W ofercie znajdują się również konta dla dzieci w wieku od 8 do 18 lat, rachunek walutowy i rachunek podstawowy. Aby uzyskać więcej informacji, należy wybrać telefon na infolinię BNP Paribas. Większość kont możesz otworzyć nawet bez wychodzenia z domu! 

Infolinia BNP Paribas dla klientów

Z usług infolinii może skorzystać każdy klient indywidualny i biznesowy BNP Paribas Bank. Infolinia BNP Paribas Bank oferuje całodobowe wsparcie klienta indywidualnego w jego problemach dotyczących obsługi konta i wielu więcej. Oferowana jest również pomoc w przypadku uzyskania dostępu do karty osób trzecich – wtedy najlepiej będzie skorzystać z numeru +48 22 548 29 40. To infolinia specjalnie przystosowana do tego typu spraw. W ofercie znajduje się kredyt hipoteczny o przystępnym oprocentowaniu. Najczęściej występujące utrudnienia będą oni w stanie rozwiązać w kilku minut, dzięki swojemu doświadczeniu i licznym szkoleniom. Dzięki usłudze BLIK, przelewy na telefon będą szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Infolinia BNP Paribas Bank posiada dostępną aplikację dedykowaną dla maklerów. W razie problemów z konfiguracja konta, warto skonsultować się z pracownikiem infolinii BNP Paribas.

Infolinia BNP Paribas dla firm

Numer do BNP Paribas Bank to wybór dobrej drogi w celu sprawdzenia specjalnych ofert dla osób prowadzących swoje firmy, lub chcących założyć firmowe konto w BNP Paribas Bank. Specjalna oferta banku BNP Paribas dla przedsiębiorców dotyczy otworzenia rachunku bankowego, dostosowanego do własnych potrzeb każdego klienta indywidualnie. W ofercie znajduje się również specjalny kredyt dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i potrzebują wsparcia dla swojej inwestycji. W zasięgu znajdzie się również auto do wynajęcia specjalnie dobrane do biznesu. O wszystkie szczegóły aktualnych ofert, należy pytać konsultanta na specjalnie przygotowanej infolinii BNP Paribas +48 500 970 345. Jest ona dostępna od godziny 8:00 do 20:00 w dni robocze, a koszt połączenia zgodny jest z  regularną taryfą operatora sieci. Za dodatkową opłatą 299zł plus vat 23%  istnieje szansa na stanie się właścicielem mobilnego terminala płatniczego, który ułatwi zarządzenie pieniędzmi bez abonamentów i stałych opłat. Nie wymaga ona nawet dodatkowej infrastruktury informatycznej.