Binance infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, wsparcie


Binance infolinia


Kategoria: bankowość

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Binance poprzez czat. Binance kontakt w języku polskim dla klientów dostępny online. Biance Polska wsparcie klienta.

Binance Polska kontakt

Jedną z popularniejszych giełd w Polsce jest Binance, ze względu na dużą ilość klientów z Polski, Binance uruchomiło obsługę klienta w języku polskim. Binance kontakt z klientami realizuje głównie online. Dział Obsługi Klienta Binance ciągle poszerza swoje działanie, oferując klientom więcej wersji językowych w których mogą rozwiązać problemy.

Wiele awarii użytkownicy Binance mogą rozwiązać samodzielnie. Usługi takie jak odblokowanie konta Binance czy reset hasła Binance, ale również zmiana adresu mailowego czy reset niektórych ustawień. Samoobsługa pozwala pracownikom BOK poświęcić więcej czasu klientom których problemy wymagają ingerencji konsultantów.

Adres Binance

Najszybszym sposobem na uzyskanie wsparcia klienta Binance jest korzystanie z elektronicznej obsługi klienta. Warto znać również adres Binance, na który można przysyłać korespondencję listowną.

Adres: Court Level 3 Triq Giuseppe Cali Ta’ Xbiex XBX 1420, Malta

Infolinia Binance

Telefoniczna infolinia Binance nie jest obsługiwana w tradycyjnej formie. Mimo wszystko istnieje możliwość skontaktowania się z wydziałem obsługi klienta. Jedyna infolinia Binance jaka dostępna jest dla użytkowników występuje w formie elektronicznej. Biance kontakt poprzez czat online udostępnia w języku polskim.

Liczba wyświetleń: 4827