Bilet Serwis infolinia | Telefon, adres, kontakt, numer, informacje


Bilet Serwis infolinia


Kategoria: kultura

Aktualny kontakt z serwisem Bilet Serwis dostępny na stronie infolinii. Numer kontaktowy infolinii dla klientów. Uzyskaj pomoc telefoniczną BOK Bilet Serwis.

Bilet Serwis kontakt

Serwis sprzedażowy biletów koncertowy Bilet Serwis prowadzi infolinię kontaktową na wiele sposobów. Najszybszym sposobem na rozwiązanie problemu jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Pytania i sprawy poruszane w formularzu mogą dotyczyć między innymi rezerwacji biletów czy zamówień grupowych. Jeżeli wiadomość nie wiąże się z żadnym z podanych tematów, należy wybrać opcję inne. Aby arkusz został przesłany do Biura Obsługi Klienta Bilet Serwis, konieczne jest uzupełnienie danych kontaktowych. Taka forma infolinii jest wygodna dla klientów ze względu na możliwość dołączenia do wiadomości pliku graficznego.

Bilet Serwis adres

ul. Poznańska 72, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Infolinia Bilet Serwis

Infolinia jest dostępna pod numerem 62 734 62 62. Konsultanci na infolinii obsługują numer w dni robocze od 9:00 do 15:00. Koszt połączenia z infolinią jest zgodny z taryfą operatora.

Do kolejnej z form infolinii można zaliczyć czat na żywo z konsultantem. Rozmowa odbywa się poprzez komunikator Messenger.

Liczba wyświetleń: 3043