Bank Pocztowy infolinia | Numer, adres, telefon, informacje dodatkowe, kontakt


Bank Pocztowy infolinia


Kategoria: bankowość

Kontakt z Bankiem Pocztowym zapewni szeroki dostęp do usług. Infolinia Banku Pocztowego jest dostępna codziennie online. Numer Banku Pocztowego jest łatwy.

Biuro Obsługi Klienta Banku Pocztowego składa się z wielu numerów. 

Infolinia w Banku Pocztowym jest dostępna w dni robocze: godz. 7.30 - 22.00 a w soboty: godz. 8.00 - 18.00

Infolinia 801 100 500 lub 52 34 99 499

801 100 500  – numer na infolinię połączeń krajowych dla numerów stacjonarnych
52 34 99 499 – infolinia obsługująca połączenia z numerów komórkowych oraz stacjonarnych krajowe i zagraniczne
52 328 07 97 – uzyskaj pomoc z infolinią banku w języku ukraińskim
52 34 99 599 – infolinia kredytowa Banku Pocztowego
52 34 99 494 – całodobowa infolinia Banku Pocztowego obsługująca zastrzeganie kart

W przypadku wystąpienia utrudnień z dodzwonieniem się na infolinię Banku Pocztowego wartym spróbowania może okazać się rozmowa z konsulat enem poprzez czat. Infolinia Banku Pocztowy jest dostępna od pon.-pt. w godzinach 7:30-22:00 w soboty w godzinach 8:00-18:00. 

Liczba wyświetleń: 2229


Wybór telefonu infolinii Banku Pocztowego

Wszelkie pytania odnośnie działania infolinii Banku Pocztowego, należy kierować do  biura obsługi klienta w Banku Pocztowym. Odpowiedni numer Banku Pocztowym, pozwoli na otrzymanie informacji jak działa dana infolinia Banku Pocztowego. Wybór właściwej infolinii Banku Pocztowego to możliwość sprawdzenia szczegółów dotyczących działania call center Bank Pocztowy. Bank Pocztowy to wiele aktywnych usług, na które można złożyć reklamację bez problemu. Infolinia Banku znajduje się zawsze na aktualnej stronie ze spisem infolinii. Infolinia Banku Pocztowego jest obsługiwana również w języku ukraińskim. W sytuacji wystąpienia jakichkolwiek utrudnień należy sprawdzić, w jakich godzinach jest czynna infolinia Baku Pocztowego. Strona z infolinią Banku Pocztowego to źródło wszystkich informacji na temat działania infolinii Banku Pocztowego. Infolinia Bank Pocztowy jest dokładnie poukładana i precyzyjnie opisana. Wszystkie numery do Banku Pocztowego są intuicyjnie uszeregowane, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie mógł łatwo wybrać i połączyć się z numerem telefonu do Banku. Infolinia Bank Pocztowy to wiele cennych informacji. Numer telefonu do Banku Pocztowego jest zawsze aktualny, dzięki czemu każdy dzwoniący może mieć pewność, że dodzwonił się do miejsca, do którego potrzebował. Infolinia Bank Pocztowy to wiele numerów telefonów w jednym miejscu.