Citi Handlowy infolinia | Numer, adres, telefon, informacje dodatkowe, kontakt


Citi Handlowy infolinia


Kategoria: bankowość

Infolinia Citi Handlowy posiada wszystkie potrzebne dane na temat oferowanych kredytach. Kontakt do Citi Handlowy znajduje się w widocznym miejscu.

Każda infolinia do Citi Handlowy jest dokładnie opisana. Każdy telefon Citi Handlowy Bank zawiera opis. Dzięki opisowi, jaki znajduje się przy numerze do Citi Handlowy Bank, każdy zainteresowany ma możliwość szybszego skontaktowania się z odpowiednim działem 

Call Center Bank Citi Handlowy


Klienci
indywidualni

szybka konsultacja z doradcą na chat Citi Handlowy
kontakt z Citi Handlowy przez Messenger

Dane osobowe:

E-mail: [email protected]

Kontakt dla dostawców:

E –mail: [email protected]

Klienci Biznesowi

Mikroprzedsiębiorstwa:


Kontakt za pomocą Citibank® Online

Przedsiębiorstwa i korporacje:


Obsługa bieżąca rachunki, kursy walut, reklamacje, wystawianie zaświadczeń i opinii
801 24 84 24
+48 (22) 690 19 81
[email protected]

Infolinia CitiService czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Kontakt HelpDesk

Pomoc Techniczna CitiDirect BE w sprawach użytkowania systemu bankowości elektronicznej Citi Handlowy
801 343 978,
+48 (22) 690 15 21
[email protected]

Infolinia pomocy technicznej CitiDirect BE  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Obsługa kart Korporacyjnych

karty przed płacowe +48 (22) 692 24 39
karty visa Business  +48 (22) 692 26 62 lub 0 800 120 111

Infolinia dla administratorów programów kartowych
+48 (22) 692 25 52
CitiFX Pulse - platforma walutowa Citi Handlowy
801 307 269
+48 (22) 657 76 49

Strefa Klienta

Zastrzeżenie karty citi handlowy jest możliwe całodobowo na infolinii pod numerem telefonu +48 (22) 692 26 62

Liczba wyświetleń: 3512


Wszystkie infolinie do Citi Handlowy na jednej liście

Citi Handlowy to bank posiadający infolinie w całej Polsce. Oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do firm. Na infolinię Citi Handlowy zainteresowana osoba jest w stanie się skontaktować w godzinach podanych na stronie infolinia Citi Handlowy. Nieustanny kontakt z numerem Citi Handlowy zapewnia sprawnie działająca infolinia Citi Handlowy. Infolinia CIti Handlowy to infolinia stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wygodna infolinia Citi Handlowy to szybka i wygodna forma kontaktu z pracownikami banku i otrzymanie potrzebnych informacji o stanie swojego konta czy produktach bankowych. Napisanie wiadomości na adres e-mail Citi Handlowy jest możliwe o każdej porze! Infolinia Citi Handlowy Bank jest otwarta także dla osób dzwoniących zza granicy. Kontakt telefoniczny z Citi Handlowy Bank, daje poznać ogrom możliwości, jakie daje infolinia Citi Handlowy. Dla osób przebywających poza granicami Polski został przygotowany specjalny numer. Na infolinii Citi Handlowy można dowiedzieć się wielu najciekawszych informacji na temat konta, kredytów czy pożyczek udzielanych przez bank. 

Najlepsi fachowcy dostępni tylko na infolinii Citi Handlowy

Infolinia Citi Handlowy jest przygotowana na każdego klienta. Kontakt z Citi Handlowy jest zapewniony dla każdej placówki w całej Polsce. Numer telefonu do placówki Citi Handlowy znajduje się w odpowiedniej części infolinii banku. Infolinia Citi Handlowy to dostęp dla dzwoniących z każdego miejsca na świecie. Dzwoniąc na numer do Citi Handlowy, można uzyskać wszelkie potrzebne informacje i dane. Citi Handlowy posiada dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki czemu kontakt z infolinią Citi Handlowy jest zapewniony 24h. Telefon do Citi Handlowy zapisany jest na górze strony. Numer na infolinię do Banku Citi Handlowy jest ułatwiony dzięki jasnej i przejrzystej stronie infolinia  Citi Handlowy.

Kredyt lub pożyczka z Citi Handlowy

Łącząc się z numerem do Citi Handlowy, można wprowadzić zmianę limitu internetowego kredytu. Infolinia Bank Citi Handlowy umożliwia kontakt zarówno w porze dziennej jak i w nocnej. Kontakt z Citi Handlowy został poszerzony o możliwość kontaktu z bankiem, za pomocą Chat Citi Handlowy, video Citi Handlowy lub poprzez zadanie pytania doradcy w Citi Handlowy. Kontakt z placówkami w Polsce jest zapewniony dla wszystkich zainteresowanych osób. Wybranie numeru do Citi Handlowy Bank daje klientom możliwość sprawdzenia ofert dotyczących lokowania środków pieniężnych na lokatach. Doradcy w banku Citi Handlowy  odpowiednio przygotują właściwe dokumenty i rozwinął każdą wątpliwość.