Bandcamp infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Bandcamp infolinia


Kategoria: kultura

Dostępny kontakt do działu obsługi klienta Bandcamp. Pomoc telefoniczna konsultantów możliwa do uzyskania na infolinii Bandcamp. Telefon kontaktowy Bandcamp na stronie infolinii.

Bandcamp kontakt

Bandcamp jest portalem przeznaczonym dla samodzielnych artystów. Strona oferuje twórcom sprzedaż oraz publikacje swoich dzieł. Kontakt z działem obsługi klienta realizowany jest głównie poprzez pocztę elektroniczną.

Kontakt z działem pomocy technicznej  można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres poczty elektronicznej. Konsultanci BOK Bandcamp zalecają jasno określić temat wiadomości.
E-mail: [email protected]

Wiadomości zwrotne, opinie oraz pytania dodatkowe można kierować pod adres [email protected]. Konsultanci Bandcamp odpowiadają na wiadomości jak najszybciej.
E-mail: [email protected]

Naruszenia praw autorskich można zgłaszać mailowo lub listownie. Bandcamp zaleca kontakt drogą elektroniczną ze względu na możliwość szybszego rozwiązania sprawy.
E-mail: [email protected]

Bandcamp adres

DMCA Complaints
Bandcamp
1901 Broadway
Oakland, CA 94612
United States

Infolinia Bandcamp — telefon

Telefoniczna infolinia Bandcamp nie jest realizowana. Kontakt z portalem Bandcamp oraz konsultantami Biura Obsługi Klienta możliwy jest wyłącznie mailowo. Jest dostępna również inna infolinii. Na stronie umieszczono szczegółowe odpowiedni na pytania. Zaleca się skorzystać z udostępnionej sekcji.

Liczba wyświetleń: 464