Infolinia Alior Bank | Telefon, numer, kontakt, informacje dodatkowe, adres


Alior Bank infolinia


Kategoria: bankowość

Infolinia Alior Bank, numery telefonów Alior Bank, kontakt Alior Bank, bankowość elektroniczna Alior Bank, numer na infolinię Alior Bank

Alior Bank kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Klienci Alior Banku pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania mogą uzyskać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta Alior Banku. Warto wiedzieć, że Alior Bank kontakt z klientami jak i osobami zainteresowanymi realizuje głównie drogą telefoniczną poprzez infolinie.

Klienci indywidualni otrzymują całodobową obsługę przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli chodzi o korporacje i firmy średnie i duże obsługa Alior Bank prowadzona jest jedynie w dni robocze od 8:00 do 18:00. Numer do Alior Banku dla klientów jest inny niż w przypadku klientów biznesowych. Alior Bank kontakt telefoniczny z klientami prowadzi jedynie w wybranych godzinach dla klientów biznesowych.

Alior Bank kontakt e mail – poza telefoniczną infolinią Alior Bank obsługuje również zapytania przesłane drogą elektroniczną. Alior Ban kontakt przez e-mail pozwala na dokładne opisanie problemu lub zdarzenia. 

E-mail: [email protected]

Adres: Alior Bank SA, ul. Postępu 18 B, 02-676 Warszawa

Infolinia Alior Bank – klienci indywidualni

Telefoniczna infolinia Alior Banku działa pod wieloma numerami kontaktowymi. W zależności od rodzaju otworzonego konta, na taki numer infolinii należy zadzwonić. Telefon Alior Bank dla dzwoniących z urządzeń stacjonarnych nie jest tożsamy z numerem do banku dla osób posiadających telefony komórkowe.

Telefoniczna infolinia Alior Bank pod numerem 19 502 (dla abonentów sieci Play 12 19 502) lub 12 370 70 00 obsługuje połączenia z telefonów stacjonarnych. W przypadku telefonów komórkowych, aby połączyć się z Biurem Obsługi Klienta Alior Bank, należy skorzystać z numeru +48 12 19 502 lub +48 12 370 70 00. Dodatkowo podane telefony są również przeznaczone dla osób dzwoniących spoza Polski.

Alior Bank numer konta do spłaty kredytu jest dostępny dla klientów, jedynie po indywidualnym kontakcie z obsługą klienta.

Alior Bank telefon dla klientów biznesowych

Obsługa klienta Alior Bank dla firm i korporacji jest dostępna od 8:00 do 18:00 w dni robocze.  tym przypadku Infolinia Alior Bank także jest podzielona ze względu na rodzaj urządzenia, z jakiego połączenie jest wykonywane. Z telefonów stacjonarnych kontakt możliwy jest pod numerem 801 274 274, natomiast z telefonów komórkowych oraz zza granicy 22 531 80 95.

3D Secure jak włączyć Alior Bank?

Usługa 3D Secure Alior Bank dodatkowo zabezpiecza płatności online w Alior Banku. Decydując się na skorzystanie z usługi 3D Secure można liczyć na dodatkowe zabezpieczenie wszystkich transakcji online z pomocą  jednorazowych kodów zabezpieczających. Należy wiedzieć, że usługa 3D Secure jest automatycznie włączona we wszystkich kartach Alior Banku. Oznacza to, że włączenie 3D Secure nie wymaga od klientów włączania lub instalowania specjalnego oprogramowania.

Liczba wyświetleń: 6660


Infolinia Alior Bank dostępna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Klienci indywidualni oraz klienci biznesowi są obsługiwani na infolinii Alior Bank. Mikro i małe firmy obsługiwani są pod numer telefonu do Alior Banku 19 502 lub +48 12 370 70 00. Średnie i duże firmy, w tym korporacje informacje mogą znaleźć, wybierając numery telefonów 19 502 oraz +48 12 370 70 00. Godziny czynnej infolinii klientów Banku Alior, mogą skontaktować się z obsługą infolinii, od godziny 8:00 do 18:00. Interesujące informacje są dostępne po wybraniu odpowiedniego oddziału  Alior Bank. Dzwoniąc, na infolinię Alior Banku, dowiedzieć się można, o aktualnych usługach, oferowanych przez Alior Bank.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z systemu wiadomości, zwanego serwis automatyczny IVR w godzinach 8:00 do godziny 22:00, a także w godzinach 22:00 do 8:00. Skorzystanie z numeru Alior Bank, daje możliwość zapoznania się ze szczegółami. Serwis automatyczny IVR dostępny od poniedziałku do niedzieli, działa nieprzerwanie 24/h przez cały tydzień. W przygotowanym systemie IVR znajdują się gotowe rozwiązania dotyczące najbardziej popularnych problemów lub wątpliwości dla klientów indywidualnych.

Infolinia Alior Bank IVR, posiada schemat podzielonych tematów. Kontaktując się z serwisem IVR Alior Bank wyszukać można, między innymi takie informacje jak bankowość elektroniczna. Dzwoniąc na numer kontaktowy Alior Bank, odblokowanie lub zresetowanie hasła internetowego w bankowości elektronicznej jest dużo prostsze. Wybierając kontakt Alior Bank IVR można wygodnie i bezpiecznie z pomocą konsultanta zmienić pin do karty, lub nadać, lub zmienić ePIN do karty płatniczej. Tylko kontakt Alior Bank!

Chciałbyś dowiedzieć się jak najkorzystniej spłacać kredyt gotówkowy lub samochodowy?

Nasz infolinia właśnie do tego służy! Infolinię Alior Bank obsługują specjaliści specjalizujący się  w obsłudze mikro i małych firm. Oferta dostępna na infolinii dla dużych i średnich firm jest dostępna, wybierając odpowiedni numer podczas rozmowy na infolinii. Konta i lokaty mamy w małym palcu! Porozmawiaj z naszymi doradcami, którzy najlepiej doradzą na infolinii jak zainwestować Twoje pieniądze tak, aby przynosiły zyski dla Ciebie. Pamiętaj, że podczas kontaktu z naszą infolinia Alior Bank należy wcześniej przygotować TelePin, który możesz wykorzystać bez konieczności dzwonienia na nasz infolinie banku i samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Przygotuj także numer PESEL lub CIF.

Infolinia Alior Bank służy także firmom. Dostępny numer telefonu do spraw biznesowych czeka na telefon od każdego klienta biznesowego. Serwis wspomaga klientów biznesowych uzyskać potrzebne niezbędne informacje o saldzie i szczegółach na rachunkach bankowych. Informacje o depozytach i kredytach. Produkty Cash Management. Wszelkie opłaty i prowizje wraz z obsługą kart płatniczych w banku. Zachowaj czujność podczas korzystania z bankowości elektronicznej Alior Bank! Alior Bank posiada najlepsze zabezpieczenia, abyś mógł bezpiecznie i bez problemu codziennie korzystać ze swojego konta bankowego. Masz pytania odnośnie bezpieczeństwa w bankowości elektronicznej Alior Bank?> Zadzwoń pod specjalny numer dostępny na górze strony i zadaj pytanie naszemu ekspertowi. Zadzwoń na infolinię wybierając numer kontaktowy do Alior Bank, abyś korzystać z dostępnych informacji na temat zabezpieczeń internetowych.

Dodatkowa weryfikacja to narzędzie, które pomaga przy bezpiecznym udzielaniu informacji naszym klientom podczas rozmowy na infolinii. Autoryzacja przelewów jest nowoczesnym rozwiązaniem, zapobiegającym bezpieczne wykonywanie przelewów w Alior Bank. Bankowość internetowa Alior Bank posiada najlepsze możliwe zabezpieczania dostępne na rynku. Dlatego tak wielu klientów już zaufało nam. Absolutna nowość! Tylko w Alior Bank!

InfoNina, czyli wirtualna asystentka

Co potrafi infoNina? To głosowa asystentka, która doradzi w każdej sprawie! Jest tak inteligenta, że połączy nas z odpowiednim doradcą na odpowiedniej infolinii. Bardzo inteligentna maszyna, która wymaga zaledwie dwóch rzeczy, aby wiedziała jak nam pomoc! Po pierwsze powiedz, w jakiej sprawie dzwonisz, a po drugie wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Nie musisz już wybierać opcji na klawiaturze swojego telefonu! Inteligentna infolinia infoNina Alior Bank to najwyższą Twojej bankowości! InfoNina załatwi każdą sprawę bankową.

Aplikacja mobilna Alior Mobile to aplikacja pozwalająca pozostawać w stałym kontakcie bez potrzeby dzwonienia na infolinię Alior Bank. Kontaktując się z Alior Bank, uzyskasz numery telefonów, które potrzebne są do załatwienia sprawy związanej z aplikacją mobilna Alior Bank Mobile. Masz pytania odnośnie działa aplikacji mobilnej Alior Bank? Skontaktuj się przez infolinię banku Alior i zapytaj o więcej szczegółów. Nasi pracownicy chętnie podzielą się informacjami związanymi z funkcjami, jakie posiada aplikacja mobilna Alior Bank. Udzielmy więcej informacji po kontakcie na infolinii na temat interesujących Cię usług.

Kredyt, pożyczka a może konto oszczędnościowe w Alior Bank? Połącz się z infolinią lub skontaktuj się z naszą placówką, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Chcesz być nowoczesny/ Skorzystaj z nowoczesnej funkcji, jaka przygotował Alior Bank i uruchom infoNinę! Tak, infoNina, to nowoczesna forma udzielania naszym klientom najważniejszym informacji. InfoNina, to infolinia na nasze czasy. Zadzwoń na nr tel podany na stronie Alior Bank i sprawdź, jakie funkcje posiada InfoNina. Skontaktuj się z infolinią Alior Banku i zapytaj o więcej szczegółów.

Infolinia Alior Bank 24/7, infolinia Alior Bank, formularz kontaktu Alior Bank, numery telefonów Alior Bank, nr tel do oddziałów Alior Bank, Alior Mobile, Bankowość elektroniczna Alior Bank